آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226251 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب خبرداد:

کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی در شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب از کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی باتلاش مامورین انتظامی در شهرستان خبرداد .

کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی در شهرستان

 

سرهنگ منوچهر رضایی درگفتگو باخبرنگار ما اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به دپو و نگهداری مقدار زیادی اقلام مواد خوراکی و مایحتاج اولیه زندگی که شامل(پودر لباس شویی-مایع ظرفشویی ،روغن و ...) در یک انبار نموده این موضوع در دستورکار اطلاعاتی انتظامی شهرستان قرارگرفت.

وی افزود : مامورین پلیس اطلاعات شهرستان با توجه به اینکه کالاهای دپو شده از اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بود در یک اقدام غافلگیرانه با مراقبت‌های لازم انبار محل نگهداری را در شهرستان شناسایی و پس ازهماهنگی قضایی به این انبار ورود کردند.

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : در بازرسی به عمل آمده از این انبار بیش از شش هزار و پانصد نوع اقلام مواد خوراکی و بهداشتی به ارزش بیش از ۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال معادل سیصد میلیون تومان کشف و ضبط شده و واحد صنفی مربوطه پلمپ گردید .

رضایی تصریح کرد : نیروی انتظامی شهرستان با پشتیبانی دادستانی با افراد مخل در جامعه که قصد برهم زدن نظام اقتصادی را دارند برخورد جدی داشته و اجازه اخلال در نظم اقتصادی را به احدی نخواهد داد.