آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226258 ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

در سرپلذهاب صورت گرفت:

بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان از پروژه حرم احمد بن اسحاق(ره) شهرستان

بازی دراز 1404:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از روند ساخت و ساز پروژه حرم حضرت احمد بن اسحاق قمی (ره) در سرپل ذهاب بازدید کرد.

بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان از پروژه حرم احمد بن اسحاق(ره) شهرستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در معیت امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با حضور در حرم احمد بن اسحاق (ره)از روند ساخت و ساز این پروژه مذهبی در شهرستان بازدید کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : در سفر به شهرستان سرپل ذهاب به همراه امام جمعه این شهرستان از پروژه ساخت و توسعه حرم احمد بن اسحاق (ره)بازدید و روند اجرایی این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.

 حجت الاسلام محمد صالحی افزود :  پروژه ساخت حرم احمد بن اسحاق ( ره ) سرپل ذهاب با همت مسئولین استانی و تلاش و پیگیری های امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در حال اجرا می باشد و پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد.

وی تصریح کرد : ساختمان حرم احمد بن اسحاق(ره )جریان زلزله سال ۱۳۹۶ به کلی تخریب شد و امروز با تلاش و پیگیری های انجام شده در حال ساخت می باشد که عملیات عمرانی آن تا پایان سال به اتمام خواهد رسید .

 حجت الاسلام محمد صالحی اذعان داشت :  حرم احمد بن اسحاق ( ره )یک مرکز فرهنگی و پایگاه بزرگ مذهبی در غرب کشور است بعد از افتتاح و بهره برداری از آن در خدمت فرهنگ غنی و ناب شیعه قرار خواهد گرفت.