پربازدیدترین ها

کد خبر: 226263 ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

نماینده حوزه های انتخابیه شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

راه حل مشکلات اقتصادی کشور در داخل است / منابع عظیم خدادادی ظرفیت لازم برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی را دارد

بازی دراز 1404:نماینده حوزه های انتخابیه شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت : کشور دارای منابع عظیم و غنی خدادادی است که ظرفیت لازم برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را بایک مدیریت جهادی و انقلابی دارد .

راه حل مشکلات اقتصادی کشور در داخل است / منابع عظیم خدادادی ظرفیت لازم برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی را دارد

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما گفت جمهوری اسلامی ایران دارای یک موقعیت جغرافیایی و ژّئوپولوتیک بسیار مناسب و منحصربفرد دردنیا میباشد که یک ظرفیت بسیارقوی برای تولید و اشباع بازار داخلی و صادرات دارد .

ایشان بابیان اینکه کشورمان باوجود منابع بسیار نیازمند خارج نیست ادامه داد : کشور دارای منابع عظیم و غنی خدادادی انرژی ، آب ، خاک ، صنعت ، معادن ،مرز ، کشاورزی و ... است ولی مردم باوجود این منابع در تنگنای اقتصادی قرار گرفته و به لحاظ معیشتی معترض هستند .

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی مدیریتی خصوصا در تیم اقتصادی دولت است .

وی بااشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در سالهای اخیر اذعان داشت :  همانگونه که رهبر انقلاب تاکید کرده اند کلید رفع مشکلات اقتصادی کشور در داخل است ولی برخی به دلیل عدم توان مدیریت منابع داخلی ، مشکلات اقتصادی کشور را به خارج ربط داده و به دنبال راه حل های سیاسی می روند .

حیدری تصریح کرد : راه حل مشکلات کشور راه حل عملیاتی است و نیازمند مدیریت و اقدام جهادی و انقلابی و استفاده از ظرفیتهای داخلی و اتکاء به توان داخلی است و به راه حل سیاسی نیازی ندارد .

نماینده حوزه انتخابیه قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : کشور دارای بهترین و بزرگترین منابع و امکانات در داخل کشور است و با یک مدیریت قوی و هدفمند می تواند این مشکلات را رفع کند که امیدواریم با تقویت تیم اقتصادی دولت این برنامه ریزی صورت گیرد .