پربازدیدترین ها

کد خبر: 226269 ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

فرمانده سپاه ناحیه سر پل ذهاب خبر داد:

اهدای بیش از ۱۰۰ عدد عکس مزین به نام شهدا به خانواده های مبتلا به کرونا در شهرستان

بازی دراز 1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از توزیع ۱۱۰ حق مزین به نام ۱۱۰ شهید برونسی به خانواده های مبتلا به کرونا در شهرستان خبر داد.

اهدای بیش از ۱۰۰ عدد عکس مزین به نام شهدا به خانواده های مبتلا به کرونا در شهرستان

سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: برنامه تامین و اهدای تکه‌های کمک‌معیشتی موادغذایی مزین به نام شهدای گلگون کفن شهرستان در حوزه برنامه های ابتکاری گرامیداشت هفته بسیج طراحی و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در این برنامه ۱۱۰ پک کمک‌معیشتی مواد غذایی به نام ۱۱۰ شهید گلگون کفن شهرستان تهیه و توسط بسیجیان و با حضور امام جمعه شهرستان در بین خانواده هایی که مبتلا به بیماری کرونا بودن توزیع گردید.

فرمانده سپاه ناحیه اذعان داشت: این برنامه با مدد همه بسیجیان و درواقع مراسمی در خلوت باشهداست که تعدادی از بسیجیان به نمایندگی از اقشار مختلف بسیج چنددقیقه ای با شهداء سخن گفته واز این عزیزان استمداد می طلبند ودرپایان این بسته های تهیه شده که مزین به تمثال مبارک شهداست توزیع خواهد شد .

در قرارگاه شهید سلیمانی بسیجیان به درب منازل مراجعه کرده و خانواده های آسیب پذیر را شناسایی کرده و برای تحت پوشش قراردادن آنها در برنامه های حمایتی اقدامات بعدی انجام می گیرد .

وی افزود : تیمهای مراقبتی این خانواده های نیازمند را برای حمایت های مختلف به قرارگاه شهید سلیمانی معرفی خواهند کرد .

فرمانده قرارگاه شهید سلیمانی بسیج سرپلذهاب اذعان داشت : حمایتهای تعیین شده برای خانواده های آسیب دیده شناسایی شده متفاوت است که یکی از این حمایتها همین توزیع بسته های کمک معیشتی است که بصورت ابتکاری در سپاه ناحیه سرپلذهاب برنامه ریزی و طراحی شده است .

اکبری تصریح کرد : پکهای حمایتی که دربین خانواده های شناسایی شده مبتلا به بیماری کرونا توزیع می شود مزین به تمثال شهداست که بعنوان یک بسته معنوی تقدیم خانواده ها می شود که به تبرک نام شهدا هرچه سریعتر شفا یابند .