پربازدیدترین ها

کد خبر: 226292 ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبرداد

کشف ۲۵ راس احشام قاچاق در شهرستان / دو دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب از کشف ۲۵ راس احشام قاچاق در شهرستان و توقیف دو دستگاه خودرو از قاچاقچیان باتلاش مامورین انتظامی شهرستان خبرداد.

کشف ۲۵ راس احشام قاچاق در شهرستان / دو دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد

 

سرهنگ منوچهر رضایی درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : مامورین انتظامی شهرستان در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه افرادی سودجو و فرصت طلب با خرید احشام از سراسر کشور به صورت زنده و انتقال آن به این شهرستان قصد ذبح نمودن و انتقال آنها  با خودروهای یخچال دار به مرز عراق را دارند، این موضوع در دستور کار انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : مامورین انتظامی پاسگاه بشیوه در ورودی شهر به دو دستگاه وانت نیسان و وانت پیکان مشکوک شده که پس از توقف وسائط نقلیه و بازرسی بعمل آمده از داخل خودرو ها تعداد ۲۵ راس احشام قاچاق به ارزش تقریبی ۶۰۰میلیون ریال از آنها کشف شد .

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : خودروهای حمل احشام فاقد هرگونه مجوز حمل و دفترچه دام بود که احشام ضبط شده و متهمان دستگیر وخودروها توقیف و به پارکینگ دلالت داده شد و ضمن تشکیل پرونده قضایی برای متهمان ، احشام با هماهنگی تعزیرات حکومتی تحویل ستاد اموال تملیکی استان گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان درپایان افزود :نیروی انتظامی مقتدرانه با سود جویانی که با قاچاق احشام قصد برهم زدن نظم اقتصادی و موجب تورم و گرانی در سطح کشور می شوند برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت و با این افراد مسامحه ندارند.