آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226308 ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد:

تشریح نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان را تشریح کرد.

تشریح نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان

 

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار ما در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: این طرح با هدف پیشگیری از جرایم و مبارزه با سارقان و مجرمین و احتکار کنندگان در سراسر حوزه مأموریتی این شهرستان در آبانماه و در قالب ۱۷ طرح به مرحله اجرا درآمده است.

رئیس پلیس شهرستان در ادامه به عملکرد واحد ها در قالب اجرای دقیق طرح های اعلامی اشاره کرد و گفت: کشف سرقت ۶۲ فقره و دستگیری ۵۷ نفر سارق،دستگیری ۴۷ نفر مجرم در انواع جرائم، توقیف ۱۴۵ دستگاه وسائط نقلیه و ۱۰۲۹۹ فقره اعمال قانون بر وسائط نقلیه متخلف، بازدید و سرکشی از تعداد ۳۵۱۲ واحد صنفی و پلمپ تعداد ۱۸۵ واحد متخلف صنفی و فاقد پروانه(در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا)

از نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان بوده که توسط عوامل انتظامی این شهرستان به مرحله اجرا در آمده است.

وی گفت: اجرای ۸۹۷ مأموریت فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و ارائه ۲۹۶ فقره خدمات قضایی به همشهریان، کشف تعداد ۱۵۱۳ عدد انواع قرص و آمپول غیر‌مجاز، کشف بیش از ۱۵ میلیارد ریال کالا ، اقلام و مایحتاج اولیه احتکار شده از دیگر اقدامات این طرح بوده که باعث استقبال و افزایش میزان احساس امنیت شهروندان سرپل ذهاب گردیده است.

سرهنگ منوچهر رضایی در ادامه خاطر نشان کرد پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان همواره تلاش می‌کنند.