آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226317 ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

امروز صورت گرفت:

بازدید فرماندار و اعضای کمیته های طرح شهید سلیمانی از مراکز قرنطینه غیرخانگی برای بیماران کرونایی در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:در راستای اجرای طرح مدیریت بیماری کووید ۱۹ به نام شهید حاج قاسم سلیمانی فرماندار و فرمانده قرارگاه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه اعضای سایر کمیته ها در خصوص شناسایی مراکز قرنطینه غیرخانگی برای بیماران سرپایی کرونایی بازدید به عمل آوردند.

بازدید فرماندار و اعضای کمیته های طرح شهید سلیمانی از مراکز قرنطینه غیرخانگی برای بیماران کرونایی در شهرستان سرپلذهاب

 

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : در راستای اجرای طرح مدیریت مبارزه با کوید ۱۹ طرح شهید سلیمانی در تشکیلات کمیته های معیشتی حمایتی، مراقبتی ،رهگیری و نظارتی در شهرستان انجام شده که در بحث کمیته حمایتی شهرستان چند نقطه از شهرستان به صورت شرایط غیر خانگی برای کسانی که در خانواده مبتلا به بیماری هستند و نیاز به بستری در مراکز بیمارستانی ندارند و یا عملاً دسترسی به امکانات خاصی ندارند برای بهبودی و سلامت خانواده ها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا استان و شهرستان طرح شهید قاسم سلیمانی به منظور حفاظت از خانواده‌ها و پشتیبانی بیماران به صورت محله محور در شهرستان در حال اجراست و تعبیه مراکز و محیطی در شرایط قرنطینه غیرخانگی بررسی کردیم و فراهم است.

فرماندار شهرستان گفت: کارگروهی متشکل از مرکز بهداشت و درمان و بسیج و هلال احمر و دستگاه‌های متولی از بیماران کرونایی که ضرورت بستری در بیمارستان را ندارد و در منازل و یا غیر خانگی می‌توانند قرنطینه شوند حمایت میشود.

وی در پایان افزود: انشالله که با مشارکت و همراهی مردم غیور و صبور شهرستان در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بتوانیم ریشه این بیماری منحوس را در شهرستان و بلکه در کشور بخشکانیم.