آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226334 ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳

فرماندار سرپلذهاب :

تغییر وضعیت شهرستان به وضعیت نارنجی / آغاز فعالیت بازار و اصناف از روز شنبه / خطر شیوع بیماری همچنان شهرستان را تهدید می کند

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب گفت : وضعیت شهرستان بعد از تعطیلیهای اعمال شده از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی تغییر یافته ولی خطر شیوع بیماری همچنان شهرستان را تهدید می کند.

تغییر وضعیت شهرستان به وضعیت نارنجی / آغاز فعالیت بازار و اصناف از روز شنبه / خطر شیوع بیماری همچنان شهرستان را تهدید می کند

محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : در دو تعطیلی صورت گرفته در آبانماه و آذرماه مردم همراهی و مشارکت مناسبی باستاد مبارزه باکرونا شهرستان داشتند که قابل تقدیر است.

وی افزود : بنابر اعلام ستاد ملی کرونا وضعیت شهرستان بعداز تعطیلی های صورت گرفته و محدودیتها و ممنوعیتهای اعمال شده در شهرستان از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر یافته است .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : تغییر وضعیت شهرستان به نارنجی و گذر از منطقه خطر شیوع بیماری به معنای رفع کامل تهدیدات بیماری نیست و تهدید گسترش شیوع ویروس کوید۱۹ همچنان در شهرستان وجود دارد و درصورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی بازهم این بیماری منحوس گریبان شهرستان را خواهد گرفت.

جمالی نیا افزود : از مردم انتظار داریم که همچنان پروتکلهای بهداشتی را به صورت کامل رعایت کرده واز ترددهای غیر ضرور، حضور در مراسمات تجمعی ، برگزاری مراسمات و مهمانی و دورهمی ها خودداری کنند تا بتوانیم از شیوع مجدد بیماری جلوگیری و پیشگیری کنیم.  

ایشان بااشاره به فعالیت بازار شهرستان اذعان داشت : مشاغل گروههای یک و دو با رعایت پروتکلهای بهداشتی می توانند از روز شنبه فعالیت خودرا آغاز کنند ولی بازرسیها و نظارتها همچنان ادامه خواهد داشت ودرصورت عدم رعایت پروتکلها و دستورالعملهای بهداشتی قطعا با واحدهای صنفی برخورد قاطعانه صورت خواهد گرفت.