آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226338 ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

امام جمعه سرپلذهاب:

مردم مشارکت و همراهی مناسبی در مبارزه با شیوع بیماری دارند / لزوم تداوم رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب باتاکید بر لزوم تداوم رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان گفت :مردم شهرستان مشارکت و همراهی مناسبی با ستاد مقابله با کرونا شهرستان در مبارزه با شیوع این بیماری دارند .

مردم مشارکت و همراهی مناسبی در مبارزه با شیوع بیماری دارند / لزوم تداوم رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : تعطیلات دوهفته ای و اعمال محدودیت و ممنوعیتهای درنظر گرفته شده برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا نقش مهمی در کنترل بیماری و کاهش شیوع آن در شهرستان داشت و شهرستان را از وضعیت قرمز خارج کرد.

وی افزود : همراهی و مشارکت مردم ، اصناف و بازاریان در اجرای این محدودیتها بسیار حائز اهمیت بود که خوشبختانه در سرپلذهاب این همدلی و همراهی در سطح بالایی انجام گرفت که شایسته تقدیر است .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : خطر شیوع بیماری و قرارگرفتن شهرستان در وضعیت قرمز و افزایش مبتلایان و مرگ و میر هنوز هم شهرستان را تهدید می کند و لازم است که مردم و بازاریان در رعایت پروتکلهای بهداشتی و دستورالعملهای مربوطه اهتمام لازم را داشته باشند .

فاطمی نسب در پایان افزود : برگزاری مراسمات مذهبی ، عزا و شادی بصورت تجمعی یکی از عوامل مهم در شیوع بیماری است که امیدواریم مردم فهیم شهرستان از برگزاری مراسمات تجمعی و ترددهای غیر ضروری خودداری کنند .