پربازدیدترین ها

کد خبر: 226348 ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب :

اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در آگاهی بخشی عمومی مخاطرات بیماری کرونا نقشی راهبردی و انگیزاننده ای ایفا می کنند

بازی دراز 1404 : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب ضمن تقدیر از همکاری مردم و اصناف و اصحاب رسانه در تعطیلی مبارزه با کرونا،گفت:اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در آگاهی بخشی عمومی مخاطرات این بیماری منحوس نقشی راهبردی و انگیزاننده ای ایفا می کنند.

اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در آگاهی بخشی عمومی مخاطرات بیماری کرونا نقشی راهبردی و انگیزاننده ای ایفا می کنند

عزت اله شریفی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یک بار دیگر وحدت و همدلی آحاد مردم شهرستان سرپل ذهاب در پیشگیری از همه گیری ویروس کرونا به ثمر نشست و از تشدید اوضاع بغرنج کرونا رهایی بخشید .اما خطر هم چنان سلامت جامعه را تهدید می کند.

 

 

وی افزود: آگاه و هوشیار باشیم که سلامتی خود ،خانواده و جامعه در گروه رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است.و این مهم تا رفع کامل خطر ویروس کرونا درشهرستان باید در رفتار و معاشرت های روزمره رعایت گردد تا خدایی ناکرده دچار بحران نشویم.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی که در آگاهی بخشی عمومی نقشی راهبردی و انگیزاننده را ایفا نمودند و مردم آگاه و فهیم شهرستان ،خاصه اصناف و بازاریان که سنگ تمام گذاشتند تقدیر و تشکر می نماید و امید واثق دارد با همدلی و مشارکت همگانی از این بحران ویروس کرونا به سلامت عبور خواهد کرد.