پربازدیدترین ها

کد خبر: 226365 ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷

در تفاهم نامه ای با بنیاد علوی صورت گرفت:

افتتاح عملیات اجرایی ۱۲ پروژه کشاورزی با بیش از ۳۱ میلیارد تومان اعتبار در مجتمع روستایی کوئیک در سرپلذهاب

بازی دراز 1404: در تفاهم نامه ای با بنیاد علوی عملیات اجرایی ۱۲ پروژه کشاورزی با بیش از ۳۱ میلیارد تومان اعتبار در مجتمع روستایی کوئیک در سرپلذهاب افتتاح شد.

افتتاح عملیات اجرایی ۱۲ پروژه کشاورزی با بیش از ۳۱ میلیارد تومان اعتبار در مجتمع روستایی کوئیک در سرپلذهاب

 

فرماندار سرپلذهاب محبت جمالی نیا در حاشیه این افتتاح در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ‌در راستای محرومیت زدایی در شهرستان تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد علوی از حوزه بنیاد مستضعفان کل کشور انجام انجام شد که قابل تقدیر است در قالب ۹ مصوبه عملا روند اجرایی بیش از ۱۲ پروژه را با هم تفاهم کردیم که از این محل بیش از ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بنیاد علوی مرحله عملیاتی آن در شهرستان آغازکرده است.

وی افزود: روند کلنگ‌زنی بیش از ۲۸ کیلومتر کانال کشی و زهکشی ۱۶۰ هکتار از مجتمع کوئیک در دست اقدام است که بالغ بر ۸میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از این مجموع کل اعتبار تخصیص یافته،در حوزه زهکشی و تقویت پمپاژایستگاه های آب منطقه گل خاطر و چفته و باویسی و سایر زمین‌هایی که احتیاج به زهکشی درمناطق گل خاطر و مجمتع کوئیک دارند مرحله عملیاتی شروع کردند.

وی گفت: از این مجموعه ۲۸ کیلومتری که روند کانال کشی آن در مجتمع کوئیک انجام میشود بیش از ۸ کیلومتر آن لوله گذاری خاصی انجام می‌شود که بتوانیم بهربرداری و نگاه به برداشت در اجرای به زمین‌هایی که تا به امروز بی استفاده بودند به نتایج برسد.