آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226516 ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵

درسرپلذهاب صورت گرفت :

بازدید نماینده مجلس ، مدیران استانی و شهرستانی از منطقه و بازارچه مرزی تیله کو

بازی دراز 1404 : نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران استانی و شهرستانی از منطقه و بازارچه مرزی تیله کو بازدید و مشکلات آنرا مورد بررسی قراردادند.

بازدید نماینده مجلس ، مدیران استانی و شهرستانی از منطقه و بازارچه مرزی تیله کو

نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی ، مدیران استانی و فرماندارو برخی از مدیران شهرستانی باحضور در مناطق مختلف سرپلذهاب نسبت به بازدید میدانی از منطقه و بازارچه مرزی تیله کو اقدام و  مشکلات آنرا مورد بررسی قراردادند.

دکتر شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت مدیران استانی و شهرستانی در راستای بازدید از مناطق مختلف حوزه انتخابیه امروز از مناطق مختلف شهرستان سرپلذهاب بازدید میدانی کردند.

وی افزود بازدید از راه های بین شهرستانی آب شرب مناطق روستایی آب کشاورزی قصه های مشکلات کشاورزان و بازارچه مرزی تیله کو امروز انجام گرفت .

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  بازارچه تیله کوه یک فرصت بسیار مهم برای رشد و پیشرفت منطقه است متاسفانه در گذشته تعطیل شده بود سهبا رایزنی‌های صورت گرفته  در طول سه سال گذشته اقدامات زیرساختی و دیپلماسی برای بازگشایی مجدد بازارچه آغاز شد.

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت برای بازگشایی بازارچه مرزی تیله کوه زیرساخت‌های راه، برق، آب ،مخابرات و... مورد نیاز است که تاکنون اقدامات مناسبی انجام شده و بیش از ۷۰ درصد از زیرساخت‌ها شکل گرفته است تا با اتمام آن نمایندگان گمرک و فرمانداری شهرستان در این مکان مستقر شوند و فعالیت‌های تجاری و بازرگانی را آغاز کنند.

ایشان بااشاره به رایزنیهای صورت گرفته ازطریق دستگاه دیپلماسی کشور با طرف عراقی افزود : جلسات متعددی با مسئولین وزارت امورخارجه عراق و سفیر کشور در عراق و سرکنسولی های کشور در اربیل و سلیمانیه برگزار شده و مامنتظر اقدامات طرف عراقی برای بازگشایی این مرز مهم و استراتژیک هستیم .

حیدری در پایان افزود : با بازگشایی بازارچه مرزی تیله کوه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور و منطقه و معضلات بیکاری شهرستان رفع خواهد شد.

فرماندار سرپلذهاب درادامه این بازدید گفت : امروز بسیاری از مشکلات حوزه های مختلف شهرستان که از مطالبات بحق مردم نیز می باسد با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی وشهرستانی مورد بازدید قرارگرفت .

فرزادی پور افزود : برنامه هماهنگی برای رفع این مشکلات با بازدید میدانی ، شناسایی نیازمندیها و پایش مشکلات حسب دستور استاندار کرمانشاه باحضور مدیران استانی انجام گرفت که تعامل و هماهنگی لازم برای انجام کارهایی که در شهرستان قابل اجراست انجام گیرد.

وی تصریح کرد : برخی از اقدامات نیز باید در استان انجام گیرد و بخشی نیز نیازمند هماهنگی در سطح کشور است که با تلاش استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انجام خواهد گرفت و امیدواریم این اقدامات منشا خیر و برکت برای مردم منطقه شود.