پربازدیدترین ها

کد خبر: 226621 ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱

امروز صورت گرفت:

بازدید فرماندارسرپلذهاب از روستاهای بخش قلعه شاهین و رصد مشکلات و مطالبات مردمی

بازی دراز 1404:امروز فرماندارسرپلذهاب از پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح روستاهای بخش قلعه شاهین بازدید کرد و مشکلات و مطالبات مردمی را رصد کرد.

بازدید فرماندارسرپلذهاب از روستاهای بخش قلعه شاهین و رصد مشکلات و مطالبات مردمی

امروز فرماندارسرپلذهاب از پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح روستاهای بخش قلعه شاهین بازدید کرد و مشکلات و مطالبات مردمی را رصد کرد.

نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان سرپل ذهاب به همراه بخشدار قلعه شاهین از تعدادی روستای توابع بخش قلعه شاهین بازدید و پروژه های تکمیل شده و در حال اجرا در این روستاها را بررسی کرد.  

فرماندار شهرستان از روستاهای بخش قلعه شاهین از جمله قیطگ،مشکنار،نوده،شیخ حسن،دارتوت،تپه عظیمه،داربلوط،کاهسرا،دوازده امام،قلعه گلینه،کل داوود بازدید بعمل آوردند و مطالبات مردمی را رصد کرد.  

وی درحاشیه این بازدید گفت: این بازدید با هدف اینکه پروژه های عمرانی که در سطح روستاها در حال اجرا و یا تکمیل شده اند را بررسی و کم و کاستی های مجموعه ی خدمات رسان به این روستا ها را حتی الامکان رفع شود.  

وی در ادامه گفت: بهسازی آبرسانی به ۱۳ روستای بخش قلعه شاهین، ۱۸۰۰متر بهسازی لوله ها ، احداث مجتمع آب تپه داراب خان در مجموع با ۷۰۰ میلیون اعتبار در حال اجرا و پیگیری است.

ایشان در ادامه به تسریع در روند اجرای این پروژه های که عمده مشکل در حوزه آبرسانی در سطح روستاها را حل و فصل میکند تاکید کرد و گفت: حل مشکلات مردم و عمران روستاها در اولویت قرار دارد.

لازم به ذکر است : بخش قلعه شاهین در شهرستان سرپل ذهاب دارای ۳۰ روستا می باشد‌.