پربازدیدترین ها

کد خبر: 226626 ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد:

هشدار‌های پلیس برای پیشگیری از سرقت قطعات و تجهیزات داخل خودرو

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب هشدار‌های پلیس برای پیشگیری از سرقت قطعات و تجهیزات داخل خودرو را مطرح کرد.

هشدار‌های پلیس برای پیشگیری از سرقت قطعات و تجهیزات داخل خودرو

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون پیشگیری سرقت قطعات و تجهیزات داخل خودرو توصیه هایی به شهروندان  ارائه کرد و اظهار داشت:از پارک کردن خودرو در مکان های تاریک، خلوت و کم تردد خودداری کنند حتما خودرو خود را حتی به مدت کوتاه در پارکینگ نگهداری نمایید.  

وی افزود: اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل سوئیچی و قفل پدال و سایر وسایل تاخیری و بازدارنده مجهز کنید.  

ایشان ادامه داد: هنگام ترک اتومبیل خود دقت کنید که در‌ها و شیشه‌ها کاملا بسته باشند و از به جا گذاشتن اشیاء قابل توجه و قیمتی در داخل خودرو جدا خودداری کنید.  

وی گفت: به منظور کاهش آسیب‌پذیری در سرقت وسایط نقلیه از نصب تزئینات اضافی در داخل و خارج خودرو خودداری کنید و از گذاشتن سوئیچ در داخل آن خودداری کنید، و هنگامی که اتومبیل خود را به منظور گرم کردن و سایر موارد روشن می‌کنید، مواظب باشید و اتومبیل را به حال خود رها نکنند.

وی بیان کرد: از وضعیت پارک خودرو و محل آن اطمینان حاصل نمائید چون سارقین با کشیدن چادر بر روی خودرو مالک را سرگردان، و سپس اقدام به سرقت می نمایند.

رئیس پلیس شهرستان در پایان تصریح کرد: هر گونه تردد افراد منظنون در مسیر کوچه ها و محله را زیر نظر گرفته و هر گونه مورد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند و همچنین اگر شهروندان هشدارهای پیشگیرانه پلیس را رعایت کنند؛ سارقان شانس کمتری برای دستیبابی به اهداف خود پیدا می کنند.