پربازدیدترین ها

کد خبر: 226903 ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

فرماندار سرپل‌ذهاب:

حضور فعال و مستمر مسئولین باعث رضایتمندی مردم می شود / قاچاق کالا به اقتصاد کشور ضربه می زند

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب گفت : حضور فعال و مستمر مسئولین باعث رضایتمندی مردم و دلگرمی آنها به نظام و انقلاب می شود .

حضور فعال و مستمر مسئولین باعث رضایتمندی مردم می شود / قاچاق کالا به اقتصاد کشور ضربه می زند

نورالدین فرزادی پور در جلسه مبارزه با قاچاق کالا شهرستان اظهارداشت : دریک مجموعه هدف آن با هماهنگی اعضای آن مجموعه حاصل میشود لذا همراهی و اقدام هماهنگ اعضا در یک مجموعه بسیار مهم است.

وی افزود : مردم امروز در وضعیت سخت معیشتی قراردارند و شیوع بیماری کرونا نیز فشار را چندبرابر کرده است و نیاز است که ما وظایف خود را باجدیت بیشتری انجام دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : حضور فعال در کار در آستانه تحویل سال نو و همچنین پیش رو بودن انتخابات سرنوشت ساز در فراهم نمودن زمینه های رضایتمندی مردم بسیار ضروری است .

فرزادی پور در ادامه به مضرات قاچاق کالا از مبادی مرزی شهرستان در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت : قاچاق دام یکی از پدیده های قاچاق در مبادی مرزی غرب کشور است که برای جلوگیری از این پدیده پلاک کوبی دام‌های سطح شهرستان در دستور کار دستگاههای مربوطه قرارگرفته است .

وی افزود : پلاک کوبی دام و احشام شهرستان از ایجاد مشکلات برای عشایر مرزنشین منطقه نیز جلوگیری خواهد کرد .

فرماندار شهرستان اذعان داشت : اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان با راه انداختن ساز و کاری مناسب بازار شهرستان را کنترل نماید و از به وجود آمدن مشکل در زمینه توزیع کالا و اقلام اساسی در بازار شهرستان جلوگیری کنند.