پربازدیدترین ها

کد خبر: 226930 ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

جلسه پدافند غیرعامل با موضوعیت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه پدافند غیرعامل با موضوعیت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به ریاست نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری سرپل ذهاب برگزار شد.

جلسه پدافند غیرعامل با موضوعیت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

نورالدین فرزادی پور در این جلسه اظهارداشت: شبکه بهداشت و درمان ،تبلیغات اسلامی و جمعیت هلال احمر شهرستان و برخی ادارات تذکرات لازم در خصوص خطر موج چهارم کرونا با اعلام بلندگو و رژه خودرویی در سطح شهر و روستاها آگاه رسانی کنند.

وی افزود: تبلیغات اسلامی و جمعیت هلال احمر شهرستان با همکاری بخش داران بخش مرکزی و قلعه شاهین  نسبت به اعلام تعطیلات و مناسبت‌های آخر سال از قبیل چهارشنبه سوری و جمعه آخر سال و تعطیلات سال آینده خطرات موج چهارم کرونا اطلاع رسانی کنند .

وی تاکید کرد: تمام مدیران ادارات شهرستان و بانک ها در مبادی ورودی ، حساسیت زایی موج چهارم کرونا با نصب بنر اطلاع رسانی کنند و از ارائه خدمات به مراجعین بدون پوشش ماسک خودداری کنند.

وی تاکید کرد: کارکنان جایگاه پخش فرآورده های نفتی ملزم به پوشیدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی هستند .

وی ادامه داد: اتاق اصناف و اداره صمت سرپلذهاب موظف شدند که اصناف و بازاریان و فروشندگان واحدهای تجاری و میوه فروشان پل مرکزی شهرستان که باعث تجمع میشوند را ملزم به استفاده از ماسک کنند و نسبت به این موضوع نظارت داشته باشند.

فرزادی پور گفت: چاپخانه های شهرستان نیز موظفند از چاپ هرگونه اعلامیه ختم که منجر به تجمع شود خودداری کنند و در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی استفاده از ماسک با اداره ارشاد اسلامی همکاری لازم بعمل آورند.

ایشان ادامه داد: چاپخانه داران از چاپ اطلاعیه برگزاری مراسمات تجمعی خودداری کنند و در ادامه نیز مردم از رفتن به آرامستانها برای حفظ سلامتی خود و مصون ماندن در برابر بیماری کرونا خودداری کنند.