پربازدیدترین ها

کد خبر: 226958 ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

پایان رقابتهای فوتبال چهارجانبه در سرپلذهاب؛

قهرمانی تیم فوتبال شهید رضایی نیا / نماینده اسلام آباد غرب دوم شد

بازی دراز 1404:رقابتهای فوتبال چهار جانبه سرپلذهاب به مناسبت ولادت حضرت (ع) و روز پدر یادواره شهید محمد رضا رضایی نیا با قهرمانی تیم شهید رضایی نیا و نایب قهرمانی نماینده اسلام آباد غرب پایان یافت.

قهرمانی تیم فوتبال شهید رضایی نیا / نماینده اسلام آباد غرب دوم شد

مسابقات فوتبال چهارجانبه یادواره شهید محمدرضا رضایی نیا که بمناسبت گرامیداشت میلاد بابرکت امیرالمومنین علیه السلام و روز پدر در سرپل ذهاب برگزار گردید با قهرمانی تیم فوتبال شهید رضایی نیا به پایان رسید .

در بازی ابتدایی این جام تیم شهید رضایی نیا توانست بانتیجه ۳بر ۲ تیم زنده یاد امین فرمانی را شکست دهد و در بازی دوم نیز تیم اسلام آباد غرب بانتیجه ۳بر صفر از سد تیم شهدای قصرشیرین عبور کرد .

در  بازی فینال این مسابقات نیز که بین دو تیم فوتبال شهید رضایی نیا و نماینده اسلام آباد غرب برگزار شد در وقت قانونی با نتیجه ١ بر ١ مساوی پایان یافت و در ضربات پنالتی تیم شهید رضایی نیا توانست با هنر نمایی دروازبان این تیم با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری رسیده و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب در مراسم پایانی این رقابت‌ها اظهارداشت : ورزش مایه سلامتی و تندرستی افراد جامعه است و دین اسلام توصیه های بسیاری در رابطه با ورزش کردن دارد.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : ورزشهای گروهی باعث تقویت روحیه همکاری و برادری می شود و می تواند در ادامه مسیر زندگی جوانان بسیار مفید واقع شود .

وی تصریح کرد : مسئولین در خصوص تمهید مقدمات لازم برای ورزش جوانان باید امکانات و فضای مناسب را در اختیار ورزشکاران قرارداده و زمینه را برای بروز استعدادهای ورزشی فراهم کنند.

در پایان با حضور امام جمعه سرپل‌ذهاب از تیمهای برتر این دوره از مسابقات با تقدیم هدایایی تقدیر بعمل آمد .