پربازدیدترین ها

کد خبر: 226962 ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

به منظور رسیدگی به مطالبات مردمی صورت گرفت:

حضور نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی و مسئولین بین مردم دهستان های بشیوه و پاطاق

بازی دراز 1404:دکتر شهریار حیدری نماینده حوزه انتخابیه سرپلذهاب، فرزادی پور فرماندار سرپل‌ذهاب و کلیه مدیران ادارات شهرستان در جمع مردم دهستان های بشیوه و پاطاق حضور پیدا کردند و مطالبات مردم مورد رسیدگی قرار گرفت.

حضور نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی و مسئولین بین مردم دهستان های بشیوه و پاطاق

شهریار حیدری نماینده مردم سرپلذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: امروز به همرا فرماندار ،جمعی از مدیران شهرستان، بازدیدی از روستاهای دهستان بشیوه و پاطاق در بخش مرکزی این شهرستان صورت گرفت در این بازدید استاندارسازی جاده بین روستایی و شهری، تامین آب سامانه گرمسیری برای اراضی کشاورزی باقیمانده،رسیدگی به وضعیت توسعه کشاورزی،تکمیل پروژه گازرسانی به دهستان های مدنظر، مطالبات به حق مردم بود که در دست بررسی و پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: توجه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به نقاط گردشگری پیران و زیج منیژه در پاطاق واقع در سرپلذهاب که آثار منحصر به فرد و دارای شهرت بین المللی هستند از موضوعاتی بود که چالش ها و مشکلات پیش روی آن در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه،وی گفت: قدمت لوله کشی آب آشامیدنی در این منطقه کفایت جمعیت نمیدهد، لذا خواستاریم مدیران شهرستانی و استانی با پیگیری های بعمل آمده رسیدگی کنند،همچنین استفاده از مزایای مرزی و افزایش شعاع مرز و بهره مندی مردم جنگ زده این منطقه ،در سطح ملی پیگیری میکنیم که امید است منجر به مصوبات قابل اجرا باشد.

نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان در ادامه گفت: بازدید از سطح روستاها و بررسی مطالبات مردم فرصتی را ایجاد میکند،حرف مردم را بشنویم و ما مسئولین عملکرد دولت را بیان کنیم و پیگیر درخواست های مردم باشیم و در این میان انتظار و توقع مردم این است که حمایت های دولت استمرار داشته باشد.

وی افزود: گازرسانی روستاهای بشیوه و پاطاق، وجود معارض و حرکت کُند شرکت گاز مسئله مهمی است که پیگیری میکنیم و امید است پروژه تسریع یابد، همچنین توسعه جاذبه های گردشگری روستای پیران ، توسعه سامانه گرمسیری ، بهسازی شبکه آبرسانی در دستور کار قرار گرفته و امید است با مشارکت مردم و پیگیری های مسئولین‌مربوطه مشکلات حل و فصل شود.

لازم به ذکراست، در این دیدار عمده مشکلات توسط دهیاران و اهالی روستاها بیان شد که توسط مدیران در حال بررسی میباشد.