پربازدیدترین ها

کد خبر: 226972 ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب

بازی دراز 1404: مراسم تکریم و معارفه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسلام آبادغرب با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان فرماندار، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان شهرستان در محل حسینیه امام خامنه ای سپاه اسلام آبادغرب برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب

 در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های سرهنگ پاسدار “فرامرز باوندپور” که به خدمت در سازمان بسیج نائل گردیده، سرهنگ پاسدار “ارسلان سلطانقلی” به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان اسلام آبادغرب منصوب شد. وی پیش از این فرمانده سپاه شهرستان پاوه بوده است.

دشمن به دنبال از بین بردن انسجام ملی ما هست  اما با شکست همه راهبردها بازهم این راهبرد را تکرار می کنند

سردارریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در جمع اعضای شورای اداری و بسبجیان شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به نقشه های شوم دشمنان گفت : دشمنان با شکست همه راهبردها بازهم آنها را تکرار می کنند یکی از راهبردهای آنها ازبین بردن انسجام ملی است که به معنی رهبری ، مردم و رویکرد انقلابی می باشد به دنبال تضعیف ولایت بودند که هیچ وقت موفق نبودند

وی افزود :  بزرگترین موئلفه ما مردم همیشه در صحنه هستند که با وجود مشکلاتی که دارند همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده اند.

سردار ریحانی بیان داشت: با گذشت بیش از ۴۲سال از انقلاب اسلامی ما با دشمنان در راس آن آمریکا در حال نبرد هستیم نبرد اراده ها بوده اراده ملت ایران در برابرجهان کفر که ما پیروز و سر بلند بودیم واز اساس اراده دشمنان پیروی نکردیم .

سردار ریحانی با اشاره به قدرتهای ایران اسلامی در جهان گفت:دشمنان از قدرت های بازدارنده ما همچون قدرت موشکی و اعتقادی ما می ترسند و به دنبال گرفتن قدرت و انرژی ما هستند آنها میخواهند با محدود کردن ما قصد دارند که  همیشه وابسته به صادرات نفت باشیم ولی ما نشان دادیم که ایران محکم است و دربرابر اینها محکم خواهد ایستاد.

سردارریحانی خاطر نشان کرد: دشمنان ایران اسلامی با دین ما مشکل دارند اسلام نابی که ما داریم نه اسلام که عربستان ودیگر کشورهای مسلمان هم‌ پیمان آنها دارند .

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب با اشاره به نقش امنیت در نظام سیاسی گفت: امنیت نقشی بی بدلیل و سازنده ای در نظام سیاسی دارند که شواری تامین هر شهرستان یکی از اثر گذارترین نقش هه را در جذب سرمایه گذار در شهرستان را دارد وقتی یک منطقه امنیت کامل داشته باشد سرمایه گذارن در آن منطقه سرمایه گذاری خواهند کرد و باعث پیشرفت آن شهر و شهرستان خواهد شد.

وی افزود: ما امسال در سایه امنیت ۲ انتخابات را را بدون مشکل برگزار کردیم ودر آستانه برگزاری ۲ انتحابات‌دیگر هستیم که باید با مشارکت و همبستگی بستر مناسب و امنی برای شرکت مردم در انتخابات محیا کنیم که این باهمکاری تمام دستگاه ها و سازمانهای در شهرستان می باشد.

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ باوندپور فرمانده ناحیه بسیج سپاه اسلام آبادغرب تقدیر و و سرهنگ ارسلان سلطانقلی به عنوان فرمانده ناحیه بسیج سپاه اسلام آبادغرب معرفی شد.