پربازدیدترین ها

کد خبر: 226980 ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

فرماندار سرپلذهاب:

در ایام عیدنوروز میزبان گردشگران و میهمانان نخواهیم بود/ خطر موج چهار کرونا در کمین سلامتی مردم

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب با بیان اینکه در ایام عیدنوروز میزبان گردشگران و میهمانان نخواهیم بود،گفت: خطر موج چهار کرونا در کمین سلامتی مردم است.

در ایام عیدنوروز میزبان گردشگران و میهمانان نخواهیم بود/ خطر موج چهار کرونا در کمین سلامتی مردم

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تاکنون یک هزارو ۸۸۵نفر در شهرستان درگیر ویروس کرونا بودند که ۷۲ نفر متاسفانه فوتی داشتیم و انتظار می رود مردم با رعایت بیشتر و جدی تر، از شیوع موج چهارم این بیماری منحوس جلوگیری کنند.

وی افزود: در آستانه عید نوروز هستیم و لازم به ذکر است این شهرستان دارای جاذبه های زیارتی،گردشگری و طبیعی بکر و ارزشمند است اما به منظور اهمیت حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از خطر کرونا، امسال همچون سال گذشته میزبان مهمانان و گردشگران نخواهیم بود.

ایشان یادآور شد: اکنون شهرستان در وضعیت خطر زرد کرونا قرار دارد،رعایت پروتکل های بهداشتی، جلوگیری از تردد غیرضرور،خودداری از مسافرت و دورهمی ها و برگزاری مراسمات تجمعاتی و تاکید بر پوشش ماسک، مواردی است که مانع تغییر وضعیت به قرمز خواهد بود که باید مردم رعایت کنند.

وی عنوان کرد: مردم الزام به رعایت اصول بهداشتی هستند ،امیدواریم با همکاری و مشارکت مردم موج چهارم کرونا کنترل شود در غیراین صورت از لحاظ وضعیت بازار، تردد،و ...  دچار محدودیت سختگیرانه تری خواهیم شد.