پربازدیدترین ها

کد خبر: 227004 ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب:

درصد مبتلایان کرونا در شهرستان با روند ملایم رو به افزایش است/ از تجمعات و مسافرت جدا بپرهیزید

بازی دراز 1404:معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه درصد مبتلایان کرونا در شهرستان با روند ملایم رو به افزایش است تاکید کرد: از تجمعات و مسافرت در ایام تعطیلات جدا بپرهیزید.

درصد مبتلایان کرونا در شهرستان با روند ملایم رو به افزایش است/ از تجمعات و مسافرت جدا بپرهیزید

دکترمحسن مرادی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از ابتدای شروع بیماری کرونا تاکنون یک هزار و ۳۲۰ نفر تست مثبت سرپایی داشتند که از این تعداد ۵۸۲ نفر در بیمارستان بستری شدند و تعداد ۷۳ نفر متاسفانه جان خود را از دست دادند.

وی افزود:  با توجه به ورود کرونای جهش یافته انگلیسی با شیوع بسیار بیشتر از موارد قبل و درگیری بیشتر کودکان و مرگ و میر بیشتر کودکان و شرایط زرد رنگ وضعیت کرونا در شهرستان از همه همشهریان خواهش می‌کنیم جداً تا ایام باقی مانده تعطیلات و در ایام تعطیلات اکیداً و جدا از حضور در مهمانی‌ها دورهمی ها تجمعات عروسی ها و مراسم ختم خودداری کنند.

وی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی  افزود:  با توجه به اینکه شیوع ویروس جهش یافته بسیار درگیری و مبتلای بالا و مثبت بستری در بیمارستان به همراه دارد همه کادر درمان و بهداشت با تمام توان آماده خدمت رسانی به همشهریان هستند.

وی با بیان اینکه در هفته‌های اخیر درصد مبتلایان با روند ملایم رو به افزایش است، گفت: مطمئن ترین راهی که از انتقال این ویروس جلوگیری می کند ماسک زدن و حفظ فاصله اجتماعی است که خواهش می‌کنیم که همشهریان  جز به ضرورت از منزل خارج نشوند هر کسی که از منزل خارج شدحتماً با فاصله حداقل دو متر از بقیه قرار داشته باشند و با پوشش ماسک باشد.

 معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان در پایان یادآور شد: مرکز ۱۶ ساعته کرونا در تمامی روزهای هفته و ایام تعطیل و روزهای جمعه در جنب مرکز فوریت های پزشکی شهرستان آماده خدمت رسانی به همشهریان می باشد.