پربازدیدترین ها

کد خبر: 227022 ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵

امام جمعه اسلام آبادغرب:

دشمن باید ادبیات تهدید و زور با ملت ایران را کنار بگذارد/ نمازجمعه وظیفه بزرگ روشنگری را برعهده دارد

بازی دراز ١٤٠٤:حجت الاسلام سید روح الله زمانی موسوی امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: دشمن باید ادبیات تهدید و زور با ملت ایران را کنار بگذارد و این حق برای ما محفوظ است که بعد از 7 سال مذاکره دشمن باید راستی ‌آزمایی شود.

دشمن باید ادبیات تهدید و زور با ملت ایران را کنار بگذارد/ نمازجمعه وظیفه بزرگ روشنگری را برعهده دارد

به گزارش بازی دراز ١٤٠٤؛حجت الاسلام سید روح الله زمانی موسوی  امام جمعه جدید اسلام آبادغرب در اولین خطبه های خویش در نمازجمعه اسلام آبادغرب اظهار کرد: روشنگری در فضای تاریک جامعه وظیفه و رسالت بزرگی است که بر دوش همه انبیاء الهی بوده است، نمازجمعه؛ این واجب بزرگ الهی، نماز وحدت آفرین و دشمن شکن الهی، این مکان مقدس و این کانون نورانی در سطح جامعه وظیفه بزرگ روشنگری را برعهده دارد.

 

وی افزود: روز های باقیمانده از ماه رجب فرصت باقیمانده را غنیمت بشماریم و از آثار و برکات این ماه پر برکت بهره مند شویم.

 

وی با اشاره به روایتی از نهج البلاغه امیرالمومنین که؛ نسبت به دشمنان و بدخواهان و آنهایی که به نوامیس شما چشم نامحرم دارند، فاصله خودتان را با آنها حفظ کنید، عنوان کرد: در مقابل آنها حتی جای امتحان نیست، و در حدیثی هم فرموده اند دوستان خود را امتحان کنید یعنی مرتبه آزمایش و راستی آزمایی کردن در ارتباط با دوستان است، وظیفه ما در مقابل دشمن فاصله گرفتن، موضع داشتن است نه مذاکره که این دستاورد قرآن کریم و نهج البلاغه است.

 

 

امام جمعه اسلام آبادغرب با اشاره به این فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درخصوص راستی آزمایی دشمن، بیان داشت: این در مقابل کلمات  و جملات وقیحانه است که دشمن تکرار می کند و دم از راستی آزمایی نظام ایران اسلامی و دولت ما می زند که این حق برای ما محفوظ است که بعد از 7 سال مذاکره و نشست و برخاست دشمن باید راستی ازمایی شود.

 

وی افزود: دشمن باید ادبیات تهدید و زور با ملت ایران را کنار بگذارد و براساس فرمایشات مقام معظم رهبری کشور ما تا جایی که نیاز داشته باشد غنی سازی خواهد کرد و تا جایی که اقتضاء بکند در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

 

وی افزود: در لسان مقام معظم رهبری همواره سه کلید واژه مشاهده می شود که اولی ایستادگی در برابر غرب است(صبر و استقامت) و دوم اقتصاد مقاومتی و سوم بحث اتحاد و همبستگی است که مورد تآکید معظم له می باشد.

 

شهرستان اسلام آبادغرب که بیش از 1280 شهید تقدیم انقلاب نموده جایی است که باید با وضو وارد شویم و سر خود را به آستان مقدس این خاک بسائیم، و این حقیر وظیفه خودم میدانم براساس منویات مقام معظم رهبری خدمتگزار مردم عزیز این دیار باشم.