پربازدیدترین ها

کد خبر: 227245 ۱۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

استاندار کرمانشاه:

بیش از ۵۰ درصد از جمعیت استان کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی بسر می برند/ محدودیت ها و ممنوعیت ها با جدیت اعمال میشود

بازی دراز 1404:استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت استان کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی بسر می برند گفت: محدودیت ها و ممنوعیت ها با جدیت اعمال میشود.

بیش از ۵۰ درصد از جمعیت استان کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی بسر می برند/ محدودیت ها و ممنوعیت ها با جدیت اعمال میشود

هوشنگ بازوند در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با شرایط کرونایی و وضعیت کرمانشاه و شهرستان ها گفت: در حال حاضر متاسفانه کرمانشاه با جمعیت ۵۰ درصدش در ۹ شهرستان وضعیت کرونایی قرمز دارند ، مابقی نارنجی و یک شهرستان زرد است که نشان می دهد شرایط بسیارحادی حاکم است  و این پیک خسارت سنگینی برای ما در پی خواهد داشت و حتماً محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های را ایجاد می‌کنیم.

وی گفت: خواهشا مردم به رنگ شهرستان ها اکتفا نکنند مردم باید ماسک زدن بعنوان فرهنگ درطول روز بپذیرند .هرکسی که بدون ماسک حرکت کند همانند این است یک بمبی منفجر میکند ک منجر به خسارت سنگینی خواهد شد.

وی افزود: در غیر این صورت اگر رعایت نکنندمجبوریم در سطح  خیابان بیمارستان صحرایی احداث کنیم که بتوانیم در واقع مداوا کنیم شرایط بسیار سخت است از همین الان تعداد زیادی از بیمارستان‌های ما دستگاه اکسیژن ساز ندارند .

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: از مردم واقعاً عاجزانه خواهش می‌کنیم که این موضوع رعایت کنند رعایت نکنند هزینه بسیار بسیار سنگین می پردازیم خواهش می‌کنیم دورهمی نداشته باشند و با فاصله و با رعایت پروتکل های بهداشتی عمل کنند تا ابن پیک پشت سر بگذاریم و قطعا در این راستا برابر مصوبات ستاد ملی کرونا کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها اعمال می‌شود.