پربازدیدترین ها

کد خبر: 227471 ۱۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

انتخابات بزرگترین رفراندوم کشور در تعیین نظام سیاسی است / لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات

بازی دراز 1404:فرماندار باتاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم شهرستان در انتخابات پیش رو گفت : انتخابات بزرگترین رفراندوم کشور در تایید نظام و انقلاب اسلامی است .

انتخابات بزرگترین رفراندوم کشور در تعیین نظام سیاسی است / لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات

نور الدین فرزادی پور در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : انتخابات بزرگترین رفراندوم سیاسی کشور در تایید نظام و انقلاب اسلامی است که تقریبا هرساله در کشور اجرا شده و مردم هربار مهر تاییدی بر نظام و انقلاب خود زده و به دنیا ثابت کرده اند که همچنان بر آرمانهای خود ایستاده اند.

وی افزود : انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خردادماه امسال برگزار میشود که یکی از مهمترین انتخابات کشور است و انتخابات گذشته نشان می دهد که مردم بصیر ایران اسلامی توجه ویژه ای به آن داشته و مشارکت حداکثری را در آن ثبت کرده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : انتخابات ریاست جمهوری امسال با توجه به اتفاقات و اوضاع جهان از اهمیت خاصی برخوردار است و میزان مشارکت مردم در این انتخابات می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات کشور را مرتفع کند لذا مردم همچون سنوات گذشته با حضور حداکثری خود در انتخابات پیش‌رو دشمنان نظام و انقلاب را ناامید ساخته و مهر تایید دیگری بر نظام و انقلاب خود خواهند زد .