پربازدیدترین ها

کد خبر: 227881 ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۳۱

نماینده مردم حوزه سرپل ذهاب قصرشیرین گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

مردم با بینش و آگاهی در انتخابات برگ زرینی دیگر در جمهوری اسلامی ایران رقم زدند/ لزوم توجه ویژه رئیس جمهور منتخب به مناطق محروم استان کرمانشاه

بازی دراز1404:نماینده مردم حوزه سرپل ذهاب قصرشیرین گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با بینش و آگاهی در انتخابات برگ زرینی دیگر در جمهوری اسلامی ایران رقم زدندگفت: در این راستا می طلبد رئیس جمهور منتخب به مناطق محروم استان کرمانشاه توجه ویژه‌ای داشته باشد.

مردم با بینش و آگاهی در انتخابات برگ زرینی دیگر در جمهوری اسلامی ایران رقم زدند/ لزوم توجه ویژه رئیس جمهور منتخب به مناطق محروم استان کرمانشاه

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری انتخابات گفت: انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ در شرایطی که ویروس کرونا به شدت در بین مردم اثر گذار بود و همچنین لابی مخالفین و معاندین علیه کشور ایران اسلامی برگزار شد، در واقع  با هوشیاری و بینش و آگاهی مردم ایران و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی رقم زدند.

وی ادامه داد: مردم با حضور خود در روز انتخابات افتخاری برای ملت ایران اسلامی در دنیا شدند و به خاطر وفاداری به حاکمیت حضور پررنگ پرشور همراه با شعور داشتند و در این راستا از تک‌تک آحاد مردم تقدیر و تشکر دارم.

وی ضمن ابراز خرسندی از انتخاب جناب آقای دکتر رئیسی بعنوان رئیس جمهور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: استان کرمانشاه دارای قابلیت های بسیار زیادی است ولی در کمال تاسف محرومیت‌های زیادی هم دارد رویکرد آقای رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور توجه به مناطق محروم است و انتظار هم از رئیس‌جمهور منتخب ایران اسلامی است که توجه ویژه داشته باشند.

ایشان با بیان اینکه شوراها در نوع خود نهاد پارلمانی است که توسط مردم انتخاب می شوند ،گفت: از کسانی که احساس تکلیف کردند و در کاندید شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند و از همه کسانی که در این صحنه رقابتی شرکت کردند و تایید شدند کمال تشکر را دارم که برابر با تکلیف حضور پیدا کردند.

حیدری ادامه داد: شوراها با رویکرد انقلابی ، با خدمت به مردم منطقه به ویژه شهر و روستاهای سرپل ذهاب در برآوردن انتظارات مردم موثر باشند .از حاشیه ها پرهیز کنند،  پاکدستی و خدمت صادقانه بی‌شائبه و مخلصانه داشته باشند.

وی در پایان گفت: در مجموع حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب گیلانغرب قصرشیرین مردم همواره ثابت کرده اند وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، همچنان که در دوران هشت سال دفاع مقدس از جان و مال تمام خود برای نظام جمهوری اسلامی ایران گذشتند.