پربازدیدترین ها

کد خبر: 228835 ۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹

امروز صورت گرفت:

بازدید معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب از پروژه های طرح هادی روستای

بازی دراز 1404:معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب از پروژه های طرح هادی روستای این شهرستان بازدید بعمل آورد.

بازدید معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب از پروژه های طرح هادی روستای

نادر نورایی درحاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در روستای سراب ذهاب حدود ۶ هزار متر مربع زیرسازی،بیست و آسفالت در دستور کار است، حدود ۸۵۰ متر مربع سنگ فرش انجام شده و در کنار آن مقداری هم کانال و جوی آب ایجاد شده است.

وی افزود: در این روستاها در جریان بازسازی زلزله اعتباراتی بالغ بر ۳ میلیارد تومان برای اجرای طرح هادی در نظر گرفته شده و در گذشته نیز مسئله فاضلاب روستایی با استفاده از کمک های بخش مردمی اجرا شده است.

ایشان ادامه داد: اعتبارات طرح هادی در بخش ملی ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است و از منابع تقاضُن و استانی هم حدود ۳ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفتیم امید است بتوانیم در روستاهای که در کمیته برنامه ریزی دوم پیشنهاد دادیم و  روستایی که در نظر گرفتیم در کمیته برنامه‌ریزی اول با همت بنیاد مسکن  پروژه را به خوبی به سرانجام برسانیم.

وی در پایان تصریح کرد: در بخش قلعه شاهین پروژه های طرح هادی مختلفی در روستاهای قلعه گلینه و کاه سرا و دوازده امام‌ در حال اجراست و پروژه های مهمی نیز در روستاهای قره بلاغ اعظم،سرباغ گُلین در کمیته برنامه ریزی اول،ابلاغ شده که باید تصویب شود و با همت دستگاه های اجرایی به مرحله اجرا خواهد رسید و شاهد بهره‌برداری از این پروژه و خدمات بنیاد مسکن در شهرستان خواهیم بود.