پربازدیدترین ها

کد خبر: 228838 ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

مدیر آموزش و پرورش سرپل ذهاب خبرداد :

واکسیناسیون بیش از ۹۵ درصد معلمین شهرستان

بازی دراز 1404:مدیر آموزش و پرورش سرپل ذهاب از انجام واکسیناسیون دز اول بیش از ۹۵ درصد معلمین شهرستان خبرداد .

واکسیناسیون بیش از ۹۵ درصد معلمین شهرستان

علی رضاپور در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : واکسیناسیون معلمین شهرستان برای شروع سال تحصیلی جدید درحال انجام است و تاکنون بیش از ۹۵درصد از جمعیت معلمین شهرستان دز اول را دریافت کرده و  ۴۰ درصد نیز در دوم را هم تزریق کرده اند .

ایشان با اشاره به آمادگی کامل آموزش و پرورش شهرستان برای فعالیت آموزشی در سال تحصیلی جدید افزود :شیوه بازگشایی مدارس درسال تحصیلی جدید به سه حالت ۱۰۰ درصد غیرحضوری ، نیمه حضوری و حضوری به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد استانی آن خواهد بود و آموزش و پرورش شهرستان برای هر سه حالت ممکن و تلفیقی از آنها کاملا آماده است.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش سرپل ذهاب تمام توان خود را بکارگرفته است تا بهترین شرایط و فضای ممکن را  برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و آسودگی خاطر والدین در اوضاع بحرانی کرونا فراهم کند .

رضاپوردر پایان افزود :  ۹۵ درصد از جمعیت دانش آموزی شهرستان در سال تحصیلی ۱۴۰۰ در مدارس ثبت نام کرده و ۵ درصد باقی مانده به خاطر دیر اعلام شدن نتایج آزمون ها، ظرفیت ثبت در مدارس شاهد و دیگر موارد کار ثبت نام خودرا انجام نداده که تا قبل از مهر انجام خواهد گرفت و از این نظر مشکلی وجود ندارد.‌