پربازدیدترین ها

کد خبر: 228855 ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱

به مناسبت دومین روز از هفته دفاع مقدس:

مزار شهدای بخش قلعه شاهین در سرپلذهاب غبارروبی و عطرافشانی شد

بازی دراز 1404:مزار شهدای بخش قلعه شاهین در سرپلذهاب با حضور امام جمعه، معاون فرماندار فرماندهان نظامی و انتظامی بسیجیان مسئولین و خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان غباروبی شد.

مزار شهدای بخش قلعه شاهین در سرپلذهاب غبارروبی و عطرافشانی شد

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در این آئین معنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی گفت: تجلیل از مقام شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با گذشت از مال و دارایی های خود، جانفشانی و رشادت های خود مانع از تصرف خاک کشور عزیزمان به دست بیگانگان شدند از کوچک‌ترین وظایف ماست.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود:تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان مهمترین وظیفه تک تک مسئولان و آحاد ملت ایران است و همه ما به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم و در دنیا به اقتدار رسیدیم.

سرهنگ نوروز اکبری فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت:رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

ایشان یادآور شد:امروزه باید یادآور رشادت های شهدا برای نسل های جوان ممکلت باشیم تا نسل های با روحیه همچون شهدا تربیت کرده و آرمان های اسلام را زنده نگه دارند و صاحبش حضرت ولیعصر.عج.  برسانند.