پربازدیدترین ها

کد خبر: 229055 ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

دین اسلام ،مردم را از دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت بهره مند ساخت

بازی دراز1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: دین اسلام ،مردم را از دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش، بهره مند ساخت.

دین اسلام  ،مردم را از دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت بهره مند ساخت

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام  ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

وی افزود: امروز امتی بزرگ با پیروی از پیامبر خاتم حضرت محمد(ص) والهام از کتاب آسمانی قرآن کریم دنیا وآخرت خود را بسازند.

ایشان ادامه داد: امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیرتقویت وحدت دینی ومذهبی وانس والفت وعطوفت زندگی مملو از مهر ودوستی همراه با معنویت را ترویج ودرجامعه اشاعه دهیم .

وی تصریح کرد: اینک که در آستانه میلاد رسول مکرم وهفته وحدت  قرار داریم ضمن تبریک به همه مسلمانان جهان خصوصا مردم خوب ونجیب سرپل ذهاب رجاواثق دارم با توکل به خدای متعال وتاسی از وجود پیامبر عظیم الشان همواره وحدت وهمدلی خود را در مقابل منادیان تفرقه گسترش داده وبا انسجام ملی حول محور رهبری معظم انقلاب الگویی شایسته از یکپارچگی ومودت را به منصه ظهور برسانیم.