پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 229384 ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

توماس مولر: شاید مسی بهترین بازیکن تاریخ باشد اما لواندوفسکی شایسته توپ طلای 2021 بود

ستاره بایرن مونیخ گفت ارزش و کیفیت فوتبال آلمان آنچنان که باید در جهان شناخته نشده است. او توپ طلای 2021 را یک نا امیدی خواند اما گفت در سال 2013 نیز چنین اتفاقی افتاده است.

توماس مولر: شاید مسی بهترین بازیکن تاریخ باشد اما لواندوفسکی شایسته توپ طلای 2021 بود

لیونل مسی شب گذشته موفق شد هفتمین توپ طلای خود را در مراسم فرانس فوتبال در پاریس جشن بگیرد. این در حالی بود که بعضی ها معتقد بود این حق روبرت لواندوفسکی بوده است. فوق ستاره لهستانی بایرن مونیخ فصل گذشته نیز احتمالا با اختلاف زیاد برنده توپ طلا می شد اما این مراسم به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد.

توماس مولر در مورد این مراسم گفت: از نظر یک باواریایی، لهستانی و همچنین آلمانی مراسم توپ طلای دیروز قطعا یک نا امیدی بود. برای بعضی ها حتی چیزی بیشتر از نا امیدی بود. هر چند که تجربه بیشتری داشتم و بنابراین زیاد از نتیجه مراسم غافلگیر نشدم (شبیه به مراسم توپ طلای 2013 و فرانک ریبری). تمام این چیزها باعث شد به این فکر کنم که ما در بوندسلیگا بازیکنان بزرگی داریم و نباید این را پنهان کنیم. با این حال برای شناخت بین المللی به موفقیت های بیشتری نیاز داریم. این اتفاق همچنین انگیزه مضاعفی است تا با تمام توان لیگ قهرمانان را به مونیخ برگردانیم و به جهان فوتبال نشان دهیم که از چه ساخته شده ایم و فراتر از همه این ها، اینکه نشان دهیم فوتبال آلمان چه کیفیتی دارد. چهارشنبه بعدی در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا این فرصت را داریم تا این کار را انجام دهیم. بیایید برای آن آماده شویم. 

مولر گفت: توپ طلا به لیونل مسی رسید که شاید بهترین بازیکن تاریخ فوتبال باشد. بنابراین به لیونل بابت کسب توپ طلا تبریک می گویم. با این حال من فکر می کنم لواندوفسکی این بار شایسته چیز بیشتری بود.