پربازدیدترین ها

کد خبر: 229389 ۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۱

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب خبر داد:

ادامه کمک های مومنانه توزیع ۴۰ پَک مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: ادامه کمک های مومنانه ۴۰ پَک مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

ادامه کمک های مومنانه توزیع ۴۰ پَک مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در امتداد رزمایشات مواسات در شهرستان سرپلذهاب امروز هم شاهد جمع آوری تعدادی از کمک‌های غذایی هستیم که در بین خانواده‌های نیازمند توزیع میشود.

وی افزود: این کمک‌ها و این مواد غذایی به همت ستاد اجرایی حضرت فرمان حضرت امام و دفتر امام جمعه جمع‌آوری شده ، از قبل خانواده‌های شناسایی شده‌اند و این کمک ها هرچند ناچیز است ولی به نوعی میتواند و موقتاً گوشه ای از مشکلات مردم را و خانواده‌های نیازمند را برطرف کند.

ایشان تصریح کرد: این بسته های مواد غذایی توسط اعضای محترم ستاد نمازجمعه درب منازل تحویل داده می‌شود و امیدواریم تمام تین اقدامات مرضی رضای خدای متعال باشد و انشاالله همه ما توانسته باشیم  لبخند رو بر روی لبان خانواده‌های نیازمند ای که امروز نیاز به کمک دارند و امروز باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرند، نشان داده باشیم .

وی یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از همان ابتدای فراگیری ویروس منحوس کرونا اقدامات خوبی را انجام داده کمک و مساعدت های خوبی داشته و امروز هم این حرکتی که در دفتر امام جمعه انجام میشود و این کمک هایی که جمع‌آوری شده باز بخش عظیمی از آن به عنایت آنان است.

وی در پایان گفت: امیدواریم همه تلاش‌ها و کمک‌هایی که توسط بسیاری از ادارات و ارگان ها و مردم انقلابی و اعضای محترم ستاد نمازجمعه شکل می‌گیرند مورد مرضی رضای خدای متعال قرار گیرد.