پربازدیدترین ها

کد خبر: 229823 ۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹

معاون عمرانی فرمانداری سرپلذهاب خبر داد:

جذب و پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی به شهروندان متقاضی در شهرستان

بازی دراز 1404:معاون عمرانی فرمانداری سرپلذهاب از جذب و پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی به شهروندان متقاضی در شهرستان خبر داد.

جذب و پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی به شهروندان متقاضی در شهرستان

نادر نورایی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید میشود ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی در اسرع وقت توسط دستگاه‌های ذیربط جذب شود و همچنین بخشداران  شهرستان نسبت به اطلاع رسانی از طریق دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در این خصوص مساعدت کنند.

وی افزود: همچنین بانک‌ها نسبت به اطلاع رسانی و تسریع در عملیاتی کردن و جذب اعتبارات  همکاری لازم را داشته باشد .

وی تصریح کرد: در این بخش جهاد کشاورزی عملکرد خوبی داشته و بالغ بر ۲ میلیارد تومان تومان پرداخت کرده است و انتظارداریم هرچه سریعتر میراث فرهنگی عملکرد خود را اجرایی کند و صنعت و معدن هم در این زمینه تاکنون عملکرد خوبی داشته و پرونده ها در مرحله نهایی است تا ان شالله پرداخت شود.

معاون عمرانی سرپلذهاب گفت: در خصوص سامانه رصد تعهداتی برای شهرستان تعریف شد در مجموع آن تعهداتی که به عهده شهرستان گذاشته شده جلوتر هستیم و با عملکرد ۱۲۹ درصد رتبه اول استان را در سامانه رصد داریم که این هم حاصل زحمات  دستگاه‌های اجرایی و همچنین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و مدیران بانک‌ها است ، امیدوارم بتوانیم رتبه اول استان را همچنان حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: دستگاه هایی که بالاخره هنوز به آن تعهد ۱۰۰ درصدی خودشان نرسیدند تلاش بیشتری داشته باشند، اداره شیلات و بسیج سازندگی که مازاد بر تعهد خودشان در این زمینه همکاری و مساعدت کردند کمال تقدیر را داریم و سایر عزیزان هم که بالاتر از آن تعهدشان کار کردند تشکر می‌کنیم.