پربازدیدترین ها

کد خبر: 229833 ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰

هشتمین جلسه شورای ترافیک در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404: هشتمین جلسه شورای ترافیک شهرستان سرپلذهاب با حضورمعاون عمرانی فرمانداری سرپلذهاب و اعضای کمیته ترافیک در این شهرستان برگزار شد .

هشتمین جلسه شورای ترافیک در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

نادرنورایی معاون عمرانی فرمانداری سرپلذهاب در این جلسه اظهار داشت:تاکید میشود آموزش و پرورش شهرستان به همراه شهرداری و همچنین پلیس راه و راهور شهر سرپل ذهاب معیارهای فنی سرویس‌های مدارس را در نظر بگیرند، آموزش و پرورش مکلف شد به کلیه مدیران مدارس نسبت به معرفی مشخصات وسایل نقدی که خدمات سرویس دانش آموزان را بر عهده دارند ابلاغ کند و به راهور و پلیس راه معرفی کنند و همچنین در این زمینه شهرداری همکاری لازم را داشته باشد و مورد بازرسی قرار گیرد.  

  وی افزود: استاندارد بودن لاستیک‌ها،مجهز بودن به سیستم سرمایشی و گرمایشی ماشین و سایر فاکتورهای که راننده ها باید در نظر داشته باشند شناسایی و بازرسی و نظارت انجام شود و گزارش نظارت را هم به فرمانداری توسط پلیس راهور ارسال شود. 

   ایشان گفت: یکی دیگر از مصوبات جلسه شورای ترافیک، رنگ‌آمیزی و آشکارسازی سرعتگاه های درون شهری بود که شهرداری قرار شده که حداکثر تا پایان سال این عملیات را  اجرایی کند و اصلاح چند دور برگردان با  مکاتبه شهرداری با دفتر فنی استانداری و کسب مجوز از دفتر فنی این عملیات هم اجرایی خواهد شد .  

وی ادامه داد: مقررشد نسبت به زیباسازی خروجی سرپل ذهاب به سمت  بلوارقره بلاغ ، اداره منابع طبیعی و شهرداری با همکاری هم نسبت به زیباسازی آن محور اقدام کنند و قرار شد در خصوص تامین پارکینگ ماشینهای سنگین در اطراف شهر سرپل ذهاب پیگیری‌هایی انجام شود و انشالله کسانی که سرمایه گذار و متقاضی هستند، بتوانیم در سال جاری حداقل یک مورد تامین پارکینگ برای خودروهای سنگین داشته باشیم.