پربازدیدترین ها

کد خبر: 229840 ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰

به دنبال برودت و بارش برف:

جلسه ستاد بحران در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه ستاد بحران شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه ستاد بحران در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

نورالدین فرزادی پور در این جلسه اظهار داشت: در پی بارندگی های اخیر ضرورت پیدا کرد که اعضای ستاد مدیریت بحران در فرمانداری گردهم آیند و در خصوص مقابله و امدادرسانی به وضعیت موجود تصمیم های لازم اتخاذ گردد.

وی افزود: به همین جهت در این جلسه مقرر شد که هر یک از کارگروه های دوازده گانه سناریو و برنامه‌های عملیاتی خود را با هم هماهنگ کنند و برنامه عملیاتی خودشان را اجرایی کنند .

وی افزود: با توجه به وضعیت رنگ نارنجی و هشدار هواشناسی ضرورت دارد مدیران دستگاه های اجرایی تا پایان روز شنبه در شهرستان حضور داشته باشند و از شهر خارج نشوندزیرا که ممکن است با توجه به شرایط موجود در خارج از ساعت اداری پای کار بیایند و به موقع به امداد و کمک‌رسانی به مردم کمک کنند.

فرماندار سرپلذهاب با بیان اینکه آماده سازی ماشین آلات و امکانات امدادی در اولویت است،گفت: در صورت ضرورت ، جمعیت هلال احمر شهرستان برای اسکان اضطراری بازمانده شدن مسافران در مسیر راه مکانی تعبیه کند تا در صورت نداشتن محل اسکان، محل مذکور سامان پیدا کند و  از حیث نداشتن جا و مکان دچار مشکل نشوند.