پربازدیدترین ها

کد خبر: 229843 ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱

امام جمعه سرپل ذهاب ؛

دشمنان به دنبال هدف قراردادن راهبردخنثی سازی تحریم‌ها و معطل کردن کشور به غرب هستند / راه مقابله با نفوذ فرهنگی در آگاهسازی جامعه و معرفی حضرت زهرا(س) بعنوان الگوی کامل زن مسلمان است

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه سرپل ذهاب گفت : دشمنان به دنبال هدف قرار دادن راهبر خنثی سازی تحریم‌ها با رویکرد نگاه به درون و تعامل با همسایگان است تا کشور را همچنان معطل غرب و آمریکا نگهدارد .

دشمنان به دنبال هدف قراردادن راهبردخنثی سازی تحریم‌ها و معطل کردن کشور به غرب هستند / راه مقابله با نفوذ فرهنگی در آگاهسازی جامعه و معرفی حضرت زهرا(س) بعنوان الگوی کامل زن مسلمان است

حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) بعنوان روز زن و روز مادر نامگذاری شده است و فرصت مغتنمی برای تقدیر از زنان و مادران جامعه می باشد .

وی افزود : این روز مبارک همچنین روز میلاد معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رض) نیز می باشد که انقلاب اسلامی به رهبری این سلاله پاک حضرت زهرا(س) هدایت و به پیروزی رسید .

ایشان بابیان اینکه دشمنان انقلاب از روشهای مختلفی برای شکست و تسلیم شدن انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده اند اذعان داشت : یکی از برنامه‌های مهم دشمن بی حجاب و بد حجاب کردن زنان و دختران در جامعه است که مهمترین راهبرد دشمن برای تخریب بنیان خانواده و ضربه زدن به نظام اسلامی میباشد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : در سالهای اخیر مسئله حجاب و عفت بر اثر نفوذ فرهنگی دشمن و سهل انگاری و در خواب بودن نهادهای فرهنگی به انحای مختلف به چالش کشیده شده است .

وی افزود : مهمترین راه خنثی نمودن تهاجمات فرهنگی علیه حجاب و عفت ، آگاه سازی جامعه از توطئه های دشمن ، بیان آسیبهای ناشی از بی حجابی و معرفی حضرت زهرا(س) بعنوان یک الگوی کامل برای زنان و دختران مسلمان است.

ایشان در ادامه به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره کرد و اظهارداشت : دیپلماسی اقتصادی دولت دراین روزها فعال شده است و سفر آیت الله رئیسی به روسیه ، سفر وزیر امورخارجه کشور به چین و مذاکره با کشورهای ۴+۱ گواهی براین مدعا می باشد .

فاطمی نسب اذعان داشت : دشمنان با عملیات هدفمند رسانه ای درصدد هستند که راهبرد خنثی سازی تحریم‌ها که از یک سو نگاه به درون دارد و از سوی دیگر پرتلاش برای تعامل با همسایگان و سایر کشورها است را هدف قرار داده و کشور را بازهم معطل غرب و آمریکا نگه دارد .

خطیب جمعه شهرستان افزود : دشمنان انقلاب و پیاده نظام داخلی آنها امروز در تلاش هستند که دو گزاره را در افکار عمومی جامعه تثبیت کنند.

وی ادامه داد : اولین گزاره اینکه روابط با چین و روسیه را یکطرفه جلوه دهند بصورتیکه در این روابط منافع کشور تامین نخواهد شد و یک معامله برد _ باخت است و دوم اینکه به جامعه تفهیم کنند که این روابط نافی استقلال کشور است و مردم را ازاین طریق به این روابط بدبین کنند .

فاطمی نسب در ادامه به بارشهای اخیر برف و باران در شهرستان اشاره کرد و گفت : خداوند را شاکرم و سپاسگزاریم که این همه نعمت بارش را برما ارزانی داشت و همه مردم باید شکرگزار این نعمت باشند زیرا که راه زیاد شدن نعمتها شکرگزاری و قدردانی از خداوند است .

امام جمعه شهرستان در خطبه اول نیز دین اسلام را سرآمد تمام ادیان الهی دانست و گفت : یکی از ارزشمندترین برنامه های دین اسلام که این دین را سرآمد تمام ادیان الهی قرارداده ازبین بردن بی عدالتی ها نسبت زن و قومیتها است و لذا در دین اسلام مرد بر زن و هیچ قومی بر قوم دیگر برتری ندارد و ملاک برتری در دین اسلام فقط در تقوای الهی است .