پربازدیدترین ها

کد خبر: 229893 ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

فرماندار سرپل‌ذهاب :

دستگاههای شهرستان موظف به جذب اعتبارات اشتغال هستند / دستگاهها افراد واجدشرایط را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی نمایند

بازی دراز 1404: فرماندار سرپل‌ذهاب گفت : تمام دستگاههای شهرستان موظف به جذب اعتبارات اشتغال و معرفی افراد واجدشرایط برای دریافت تسهیلات اشتغال به بانکهای عامل هستند.

دستگاههای شهرستان موظف به جذب اعتبارات اشتغال هستند / دستگاهها افراد واجدشرایط را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی نمایند

نورالدین فرزادی پور در جلسه اشتغال شهرستان اظهارداشت : اشتغالزایی یکی از برنامه های مهم دولت برای رفع بیکاری خصوصا در مناطق مرزی و محروم است .

وی افزود : دستگاههای اجرایی شهرستان عملکرد ضعیفی در جذب اعتبارات و معرفی افراد واجد شرایط داشتند که لازم است در این زمینه فعالیت خودرا بهبود بخشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : دستگاههای اجرایی موظف هستند که اعتبارات تخصیص یافته بخش اشتغال را جذب کرده و افراد واجد شرایط دریافت تسهیلات را به بانکهای عامل معرفی و تمام امور را تا حصول نتیجه لازم پیگیری نمایند.

فرزادی پور به تمام دستگاههای اجرایی شهرستان تاکید کرد که برنامه ریزی لازم برای اطلاع رسانی کامل و همکاری لازم در جهت روند اجرایی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را انجام دهند .

جلسه کارگروه اشتغال سرپل‌ذهاب با حضور فرماندار ، معاون عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد .