پربازدیدترین ها

کد خبر: 232103 ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار با خانواده شهدای روستای رشید عباس در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه، فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهدای روستای رشید عباس در شهرستان سرپلذهاب دیدار و دلجویی کردند.

دیدار با خانواده شهدای روستای رشید عباس در شهرستان سرپلذهاب

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ مجتبی کاکایی در این دیدار معنوی ضمن درود بر روح پرفتوح امام راحل بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی و شهدای والامقام هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: رزمندگان در دفاع مقدس ، از ارزش ها، آرمان ها، اعتقادات و خاک وطن ایران اسلامی دفاع کردند، نگذاشتند دشمن خدشه ای بر بنیان انقلاب وارد کند و این افتخار بلندمرتبه ای است.

وی افزود: شهدا برای حفظ ناموس مردم، خون و جان دادند، ایثارگری کردند،مقاومت و ایستادگی کردند، و این از خودگذشتگی اقتداری بی نهایت برای ایران اسلامی رقم زد.

فرمانده ناحیه سرپلذهاب بیان کرد: غباروبی مزار شهدا، برگزاری یادواره ، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران از کوچکترین کاری است که می توان برای تبیین راه و سیره شهدا انجام داد، لذا باید با تمام توان در تمام عرصه های مختلف جامعه مکتب شهدا را زنده نگه داشت و پرچم سرافراز بیش از گذشته بالاتر برد.

در ادامه صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب  ضمن‌گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت،اقتدار، پیشرفت ایران اسلامی مدیون خون ریخته شهدا است، مدیون مقاومت و ایستادگی جانبازان و آزادگان است، لذا باید قدردان شکیبایی و صبر خانواده های معزز بود.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از مكتب عاشوراست و با حماسه ‌آفرينی و شهادت شهدا به بالاترين و اصلی ‌ترين جايگاه خود رسيده است.

لازم به ذکر است با خانواده شهید صید علی فتحی وشهید کاکامراد عزیزی در روستای رشیدعباس دیدار بعمل آمد.