پربازدیدترین ها

کد خبر: 232131 ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰

جانشین فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب مطرح کرد:

تشریح برنامه هفته فراجا در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404: جانشین فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب از تشریح برنامه هفته فراجا در شهرستان سرپلذهاب خبر داد

تشریح برنامه هفته فراجا در شهرستان سرپلذهاب

سرهنگ محمد رستمی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای والامقام و فرا رسیدن هفته فراجا به ایثارگران نیروی انتظامی،فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور،اظهار داشت: هفته فراجا فرصت مغتنمی است که اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین نظم و امنیت پایدار به آحاد ملت شریف ایران اسلامی معرفی و بازنمایی شود.

وی افزود: تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلابی این مرز و بوم رقم خورده است. بلاتردید در این میان بخش بسیار بزرگی از این صفحات زرین مرهون تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان این مرز و بوم است که پای در راه حفظ نظم و ارزش‌های این انقلاب نهاده و در این مسیر لباس سبز خدمت و ایثار را در بر کردند.

سرهنگ رستمی در ادامه به تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان سرپلذهاب پرداخت و گفت: برنامه های این هفته با شعار پلیس خادم مردم ، مردم حامی پلیس آغاز و در ادامه ،دیدار با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران، غبارروبی مزار شهدا دیدار با امام جمعه سرپل ذهاب و سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه و حضور پرسنل انتظامی در نماز جمعه انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: محفل انس با قرآن و همچنین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه ، حضور پرسنل انتظامی در مساجد ، مدارس و اصناف جهت آموزش همگانی، برپایی چادر سلامت و میز خدمت در نماز جمعه، کوهپیمایی پرسنل انتظامی و برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه های هفته فراجا در شهرستان عنوان کرد.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.