پربازدیدترین ها

کد خبر: 233141 ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹

صورت گرفت:

تجلیل از پرستاران بیمارستان شهدای سرپلذهاب به مناسبت روز پرستار

بازی دراز 1404:به مناسبت روز پرستار فرماندار سرپلذهاب و جمعی از مسئولین در معیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان سرپلذهاب با حضور در بیمارستان شهدا از خدمات پرستاران تقدیر و با اهدا گل و هدایای تجلیل کردند .

تجلیل از پرستاران بیمارستان شهدای سرپلذهاب به مناسبت روز پرستار

صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب در این مراسم‌ ضمن گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و بیان تقدیر و تشکر از کادر درمان و پرستاران بیمارستان شهدای شهرستان اظهار داشت: پرستاری ، از ارزشمندترین حرفه‌هاست و این قشر بدون هیچ چشم داشتی از بیماران مراقبت می کنند و شبانه روز در حال تلاش هستند.

وی افزود: بی شک حضور پرستار به عنوان شاکله اصلی در تیم درمان از قدیم الایام تا کنون بوده و در حفظ و ارتقای سلامت و رشد جامعه نقش آفرینی داشتند.

در ادامه دکتر باوندپور مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی پرستاران اظهار داشت:به واسطه خدمات مطلوب درمانی در بیمارستان و زحمات ارزنده پرستاران، مردم شهرستان به کادر درمان اعتماد بیشتری پیدا کرده اند.

وی افزود:اگر پرستار نباشد زحمت پزشک هم هدر خواهد رفت، چرا که بیمار بعد از درمان نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد و این قشر با بی خوابی های شبانه و سختی کار و همدردی با بیماران این کار را به دوش می کشند.

وی یادآور شد: در شرایط بحران های سلامتی خصوصا در شرایط بحران کرونا که کشور ما با آن روبرو بود، نقش کادر درمانی و پرستاران پر رنگ تر جلوه می کرد. با وجود تمام مشکلاتی که این قشر با آن روبرو بودند عشق و علاقه به کارشان و دلسوزی آنها نسبت به بیماران باعث شده بود تا در بدترین شرایط و احتمال خطر جانی برایشان دست از خدمت بر ندارند.

گفتنی است،در این مراسم جمعی از دختران حاج قاسم سلیمانی حضور داشتند و به همت اداره ارشاد اسلامی و اداره تبلیغات شهرستان تعدادی کتاب بعنوان هدیه گرانبها به پرستاران بیمارستان شهدای این شهرستان تقدیم شد.