پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 234313 ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹

صورت گرفت:

دیدار فرمانده انتظامی سرپل ذهاب با خانواده های شهدا و جانبازان این شهرستان به مناسبت دهه فجر

بازی دراز 1404:به مناسبت دهه فجر فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با خانواده شهیدان "جوانمیر شکری و فرامرز طهماسبی و همچنین آزاده سر افراز حسینعلی حسینی" دیدار و با اهدای هدیه از آنها دلجویی کرد .

دیدار فرمانده انتظامی سرپل ذهاب با خانواده های شهدا و جانبازان این شهرستان به مناسبت دهه فجر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز سرهنگ نوذر شاه حسینی صبح امروز در این دیدار اظهار داشت:شهدا در نزد پروردگار متعال دارای جایگاه ویژه ای هستند چرا که بدون هیچ چشم داشتی عاشقانه در دفاع از ناموس و انقلاب جان خود را نثار کردند.

وی ادامه داد: شهدا طبق وعده قرآن زنده هستند و نزد پروردگارشان در جایگاه ویژه ای قرار دارند و در تاریخ ایران اسلامی جاودانه اند و صبر و شکیبایی خانواده شهدا ریشه در نهضت عاشورا دارد و خانواده شهدا چشم و چراغ کشور هستند.

سرهنگ شاه حسینی افزود : خانواده معظم شهداء و آزادگان سرافراز الگوی صبر بردباری و پایداری در جامعه هستند.

وی ادامه داد: سرکشی از خانواده های معزز شهدا ضمن اینکه وظیفه ای بر گردن مسئولین است بلکه باعث قوت قلب و امید در وجود انسان میشود و برای ادامه دادن راه و مکتب شهدا الگو و درس عبرت محسوب میشود.

ایشان تاکید کرد: امروزه بیشتر از زمان جنگ تحمیلی دشمن درصدد تخریب نظام و آسیب به نوجوانان و جوانان ما است،لذا باید هوشیاری و آگاهی خود را بالا برده و همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس از جان و مال خود بگذریم تا نگذاریم هویت فرزندان ایران اسلامی غرب زده و اغفال و از بین برود.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.