پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 234867 ۱۵:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷

بسته صوتی/ پیش‌بینی بازار بورس در سال ۱۴۰۲

بازی دراز 1404:بازار سرمایه در دومین روز کاری خود در سال جدید توانست بعد از ۳۲ ماه وارد کانال دو میلیون واحد شود؛ اتفاقی که دور از ذهن نبود و می‌توان آن را سراغاز سالی پر رونق برای این بازار دانست. چراکه کارشناسان بر این باورند که قرار گرفتن تکه‌های پازل اتفاقات در سال جاری، صعود بورس را رقم خواهد زد.

بسته صوتی/ پیش‌بینی بازار بورس در سال ۱۴۰۲

به گزارش ایسنا، بازار سرمایه در سال ۱۴۰۰ برخلاف سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ دور از هیجان بود و توانست اهسته و پیوسته به راه خود ادامه دهد. البته بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که سهم‌های بورسی در سال ۱۴۰۱ کم‌تر از ارزش ذاتی خود معامله شدند و بازار سرمایه به دلیل اینکه بی اعتمادی سال‌های گذشته بر سر آن سایه انداخته بود در طی کردن روند صعودی از سایر بازارهای موازی جا ماند.

اما به نظر می‌رسد  در سال جدید در روی پاشنه سال قبل نخواهد چرخید و قرار گرفتن عوامل مختلف از جمله قوانین و مقررات، نوسانات ارزی، وضعیت بازارهای جهانی و...نردبانی برای صعود بازار سرمایه در سال جدید خواهند شد. برای بررسی دقیق‌تر آن‌چه در سال ۱۴۰۱ بر بازار سرمایه گذشت و بررسی احتمالات حرکت این بازار در سال ۱۴۰۲، این بسته صوتی را گوش کنید.

 

   00:00           

 

 00:00          

خبرنگار و راوی: پونه ترابی/ تدوینگر: نوید مرسلی