پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 235882 ۱۱:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۱

نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار

بازی دراز 1404:معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، گفت: نظارت بر روی مواد پروتئینی عرضه شده در سازمان سخت‌گیرانه، روزانه و مستمر است.

نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار

به گزارش فارس، محمد سرابنشین در مورد وضعیت بهداشتی مواد پروتئینی عرضه شده در میادین و بازارهای مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار کرد: نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی از بدو ورود تا  زمان عرضه در میادین و بازارهای مربوط توسط سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران انجام می‌گیرد. 

وی افزود: به لحاظ فنی و بهداشتی مرغ با وزن حدود ۱/۶ کیلوگرم تا ۱/۸ کیلوگرم کیفیت بالاتری نسبت به مرغ‌های سنگین دارند لذا بیشتر مرغ های عرضه شده در میادین و بازارهای مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران زیر دو کیلو وزن دارند.

 سرابنشین ادامه داد: در میادین و بازارهای مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران برای ارتقاء بهداشت و کیفیت محصولات مواد پروتئینی زنجیره سرد به خوبی رعایت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: محصولات پروتئینی اعم از گوشت قرمز و مرغ از زمان ورود به میادین و بازارهای مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران تا زمان عرضه به شهروندان تحت نظر دامپزشکان، مدیران و همچنین ناظرین سطح بازار قرار دارد.