پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 235903 ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد داد

جمع‌آوری نقدهای دانش‌آموزان بر کتاب‌های درسی

بازی دراز 1404:وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور در جمع تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش‌آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش‌آموزی نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظرخواهی از دانش‌آموزان کشور جمع‌آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.

جمع‌آوری نقدهای دانش‌آموزان بر کتاب‌های درسی

به گزارش ایسنا، رضامراد صحرایی در صفحه‌ شخصی خود در ویراستی در این باره نوشت: روز پنج‌شنبه مهمان تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان رضوی بودم، هر بار که با فرزندان عزیز ایران عزتمند گفت‌وگو می‌کنم بیش از پیش به آینده این کشور امیدوار می‌شوم.

وی افزود: یکی از ابتکارات آن‌ها این بود که همه تشکل‌ها با نام سردار شهیدسلیمانی و با عنوان قرارگاه شهید سلیمانی متحد شده بودند. فرزندان ما باید از نوجوانی تمرین یکی بودن کنند، با هر سلیقه‌ای یکصدا برای ایران.

وزیر آموزش و پرورش همچنین با اشاره به اینکه تریبون‌های آزاد دانش‌آموزی به فرزندان ما کمک خواهد کرد تا گفتمان‌سازی را از دوران مدرسه یاد بگیرند گفت: باید به ترویج این فرهنگ کمک کرد. باید اجازه داد این نسل نوجوان و ارزشمند در ساختن آینده خود موثر باشد.

صحرایی در ادامه نوشت: لذا در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش‌آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش‌آموزی نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظرخواهی از دانش‌آموزان کشور جمع‌آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.