پربازدیدترین ها

سرویس: حوادث کد خبر: 235916 ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

۱۶ هکتار از مزارع غلات شهرستان دچار حریق شد

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: ۱۶ هکتار از مزارع غلات شهرستان دچار حریق شد.

۱۶ هکتار از مزارع غلات شهرستان دچار حریق شد

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهار داشت: متاسفانه اخیرا در شهرستان سرپل ذهاب چند مورد آتش سوزی در مزارع غلات شهرستان رخ داد که حدود ۱۶ هکتار از محصولات گندم و جو دچار حریق شدند و خوشبختانه برای مهار کردن حریق ، خود کشاورزان، تراکتورداران پای کار بودند و پشتیبانی اعضای ستاد بحران شهرستان آتش نشانی های سرپل ذهابی و آتش نشانی های اعزامی سریع وارد عمل شدند و حریق مهار کردند.

وی گفت: بعضی از آتش سوزی ها متاسفانه به دلیل بی احتیاطی از سوی راننده کمپاین و یا مسائل دیگر رخ داده که انتظار می رود  مردم در طول شبانه روز حتماً از محصولات خودشان مراقبت کنند و رانندگان کمپاین نیز در زمان برداشت گندم دقت کافی داشته باشند.  

فرماندار سرپل ذهاب اعلام کرد: نهایتا تا ده روز آینده برداشت غلات در شهرستان به اتمام خواهد رسید.

بابلی تاکید کرد: مردم عزیز، کشاورزان و شوراهای اسلامی و دهیاران و هم اعضای مدیریت بحران به صورت آماده باش پای کار باشند تا شاهد آتش سوزی دیگری در مزارع نباشیم.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: خوشبختانه تیپ ۷۱ پادگان ابوذر، ادوات شهرک صنعتی، شهرداری سرپل ذهاب با ۱۰ دستگاه آتش نشانی پای کار هستند و همچنین شهرداری های شهرستان صحنه و کرمانشاه نیز در این زمینه با اعزام ماشین‌های آتش‌نشانی آماده باش هستند و در زمینه مهار حریق کمک رسانی می کنند.