پربازدیدترین ها

کد خبر: 235920 ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

امام جمعه سرپل‌ذهاب:

راه و اندیشه امام خمینی (رض) ضامن پایداری نظام و انقلاب است / لزوم تبیین شخصیت و سیره امام (ره) برای نسل جوان و نوجوان جامعه

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه سرپل‌ذهاب با تاکید بر لزوم تبیین شخصیت و سیره امام (ره) برای نسل جوان و نوجوان جامعه گفت : راه و اندیشه امام خمینی (ره) ضامن پایداری و دوام نظام و انقلاب اسلامی است .

راه و اندیشه امام خمینی (رض) ضامن پایداری نظام و انقلاب است / لزوم تبیین شخصیت و سیره امام (ره) برای نسل جوان و نوجوان جامعه

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) اظهارداشت : امام خمینی (ره) یک انقلاب مردمی را هدایت و رهبری کرد وبا کمک خداوند و حضور در میدان مردم به پیروزی رساند . 

وی افزود : بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی رهبری متدین و خداترس،  مدبر ، بادرایت ، شجاع و نترس بود و در برابر رژیم طاغوت ایستادگی کرد و برای احقاق حق ، اقامه عدالت و ترویج معنویت قیام کرد .

 امام جمعه شهرستان تصریح کرد : راه و اندیشه امام بزرگوار ما ضامن بقای نظام و انقلاب اسلامی است و این راه باید ادامه یابد و اندیشه های امام در جامعه تبیین شود .

 فاطمی نسب در پایان افزود : نسل جوان و نوجوان جامعه با امام راحل آشنایی کافی ندارند و امام را بطور کامل نمی شناسند لذا شخصیت و سیره امام راحل باید برای نسل جوان تبیین شود چون جوانان و نوجوانان هستند که آینده کشور را دردست می گیرند و تمدن نوین اسلامی را شکل می دهند .