پربازدیدترین ها

کد خبر: 236711 ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۱

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب:

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در سرپل ذهاب گشایش یافت

بازی دراز ۱۴۰۴ : رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب از گشایش نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد و گفت: با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ، فرمانده سپاه و مسئولان ادارات و ارگان های شهرستان این نمایشگاه در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در سرپل ذهاب گشایش یافت

خسرو تمری در گفتگو با ما گفت: نمایشگاه بزرگ کتاب با ۵۰۰ عنوان در زمینه های مختلف تاریخ و جغرافیا،رمان،روان شناسی و جامعه شناسی،دینی و مذهبی و کودک و نوجوان با تخفیف ۵۰ درصد برای خدمت رسانی به عموم مردم و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی در پارک شاهد این شهرستان افتتاح شد.    

وی افزود: کتاب های موجود در این نمایشگاه با ۵۰ درصد تخفیف به نمایش گذاشته شده که از امروز به مدت ده روز آماده بازدید علاقمندان است.

   رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ثمره مهمی از مجاهدت های امام‌ راحل (ره) و شهدا است که امروزه در قالب کتاب بیان و روشنگری می شود.   

 تمری ادامه داد: انتقال و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و بیان‌ رشادت های شهدای اسلام به نسل های امروزی و جوان یکی از وظایفی است که نگهدارنده چهار ستون انقلاب بوده و آن را استوارتر می کند. 

  سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرزمشترک با کشور عراق دارد.