پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 5029 ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۲

امام جمعه کرمانشاه: فرمایشات رهبری در انتخابات آینده باید نصب العین همگان باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در انتخابات آینده برای بر باد رفتن توطئه دشمنان باید نصب العین همگان قرار گیرد.

آیت الله ˈمصطفی علماˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه گفت: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم، نکات بسیار مهمی را در بر می گرفت که هر کدام از آن، برنامه هایی که دشمنان این نظام مدت ها برایش سرمایه گذاری کرده بودند، را خنثی کرد.

وی افزود: مردم ایران که در طول انقلاب اسلامی همواره بیدار و بصیر بوده اند بطور قطع این انتخابات را نیز با بصیرت کامل و با شکوهی بیشتر برگزار می کنند و مثل همه تاریخ انقلاب، دشمنان را نا امید خواهند کرد همانطوری که طی این مدت استکبار را رو سیاه کرده اند.

خطیب جمعه کرمانشاه در ادامه به 24 دی سالروز انتصاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به امامت جمعه تهران اشاره کرد و یادآور شد: مقام معظم رهبری فرموده اند این حکم آنقدر برایم مهم است که متن حکم را همیشه حفظ خواهم کرد.

آیت الله علما در ادامه شهادت نواب صفوی در 27 دی ماه بدست رژیم ستم شاهی را یاد آور شد و افزود: نواب صفوی و دوستانش در حزب فداییان اسلام در حقیقت فدایی اسلام شدند.

امام جمعه کرمانشاه همچنین شهادت سید مهدی حکیم بدست عوامل رژیم بعث عراق را یاد آور شد و یاد و خاطره این عالم بزرگ را گرامی داشت.

امروز نمازگزارن ساعت ها قبل از آغاز نماز جمعه با حضور در مسجد جامع همزمان با سالروز رحلت پیامبر بزرگ اسلام (ص) و شهادت دو تن از اهل بیت نبوی، امام حسن مجتبی (ع) و علی بن موسی رضا (ع) در سوگ نشسته و به عزاداری و سینه زنی پرداختند.

پیش از شروع خطبه های نماز جمعه، حجت الاسلام والمسلمین ˈفرحانیˈ معاون مراکز حوزه علمیه قم در خصوص فضایل و سیره حضرت محمد(ص) و خاندان پاکش به سخنرانی پرداخت.