پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 5149 ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴

قنبری هرچه مراسم‌های دهه فجر به صورت مردمی باشد، ضمانت و بقای آن مستحکم‌تر می‌شود.

قنبری  هرچه مراسم‌های دهه فجر به صورت مردمی باشد، ضمانت و بقای آن مستحکم‌تر می‌شود.

فرمانده سپاه سرپلذهاب بر  برگزاری آیین‌های دهه فجر با رویکرد مردمی در شهرستان تأکید کرد. و گفت هرچه مراسم‌های دهه فجر به صورت مردمی باشد، ضمانت و بقای آن مستحکم‌تر می‌شود.

سرهنگ پاسدار مسعود قنبری در  نشست ستاد دهه فجر سپاه شهرستان اظهار داشت: هرچه مراسم‌های دهه فجر به صورت مردمی باشد، ضمانت و بقای آن مستحکم‌تر می‌شود.

وی با تبیین سیاست‌ها، خط‌مشی‌ها و اولویت‌های اجرایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن انقلاب، باید طوری برنامه‌ریزی کرد که مردم عید انقلاب اسلامی را نیز مانند اعیاد مذهبی و ملی و به صورت خودجوش و مردمی جشن بگیرند.

قنبری  با بیان اینکه این مهم باید به صورت یک فرهنگ در جامعه در بیاید، تصریح کرد: همه ما به خوبی می‌دانیم که هرچه داریم از امام راحل (ره) دهه فجر و شهدای عزیز فجرآفرین است.

وی  پیروزی انقلاب اسلامی را مهم‌ترین و بزرگ‌ترین واقعه تاریخی در ایران و دنیا و در قرن‌های اخیر ذکر کرد و افزود: باید در حفظ این انقلاب و آرمان‌های بلند امام و شهدای گران‌قدر بکوشیم و از چیزی فروگذار نکنیم.

حجت السلام قاضی پور  هم در این نشست از دهه فجر به عنوان دهه بازخوانی سروده‌های خوش امام و شهیدان یاد کرد و گفت: جهت‌گیری‌ها در این ایام باید به گونه‌ای باشد که بتواند حماسه عظیم پیروزی انقلاب اسلامی را در دل‌ها و ذهن‌ها مرور کند که در این راستا رسانه‌ها نقش مهمی دارند و باید از این ظرفیت کم‌نظیر برای انتقال آرمان‌ها و فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل جوان بهره کافی را ببرند.

قاضی پور  بیان داشت: اندیشه‌های امام خمینی با تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی تبلور می‌یابد و همه باید تلاش کنیم در کنار رهبری باشیم و فرمایشات ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی، انقلاب عدالت، سعادت و کمال و حفظ کرامت انسان است و ما با انقلاب، در وادی این ارزش گام نهادیم و امروز اگر بخواهیم ملتی سرافراز باشیم باید تحکیم ارزش‌های اسلامی را پاس بداریم.

در این نشست اعضای کمیته تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در سپاه شهرستان معرفی و وظایف هر یک از کمیته‌های مربوطه مشخص شد.