پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
فرماندار سرپل ذهاب:

حماسه 9 دی روز میثاق ملت مسلمان ایران با ارزش ها و مقام معظم رهبری بود

بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت: مردم با حضور در صحنه حماسه 9 دی ضمن میثاق با ولایت و مقام معظم رهبری از ارزش های ایران اسلامی پاسداری کردند.

به گزارش بازی دراز، جهانبخش حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ملت فهیم ایران در طول 37 سال ازعمر با برکت انقلاب کبیر خود با درک دقیق از شرایط و تحولات به وقوع پیوسته در میدان های مختلف جمهوری اسلامی ایران چه در میان حیات پربار امام امت (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری با نقش آفرینی همراه با بصیرت خود در جهت دفاع از دستاوردهای اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایستادگی کرده و از هیچ پوششی فروگذار نکرده اند.

 

وی با اشاره به فرموده امام راحل (ره) افزود: حفظ نظام برای مردم از اوجب واجبات بوده وبرای دفاع از جمهوری اسلامی ایران در مقابل تهدیدات جانفشانی نموده و در استمرار این مبارزه در 9 دی سال 88 با حضور در صحنه ضمن میثاق با ولایت ، اقتدار و صلابت خویش را تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری در پاسداری از ارزشها مکتبی به نمایش گذاشتند.

فرماندار شهرستان با بیان اینکه یکی از ویژگی های نهم دی جناحی نبودن حضور مردم در صحنه بود گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری در حادثه بی نظیر 9 دی قدرت فکری  مردم را به خیابان ها کشاند و در این حادثه هیچکس دست اندرکار نبود  و همچنین در این راستا جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی فرمود مردم برای حمایت از جناحی خاص به میدان نیامدند.

 

وی تاکید کرد: آنچه مردم را در حماسه روز 9 دی ماه به حرکت درآورد دلدادگی مردم ایران به عاشورا و ارزشهای انسانی برآمده از آن بود.

 

حیدری در پایان گفت: مردم با هدف دفاع از اسلام ، اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی به حرکت درآمدند و مع الوصف 9 دی به جناح و جریان سیاسی خاصی تعلق ندارند و در واقع حضور مردم در این روز میثاق ملت مسلمان ایران با ارزشها و مقام معظم رهبری بود.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفر جمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

انتهای پیام/*