پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

حضرت فاطمه (س) آینه تمام نمای صفات ربوبی است / اعزام 20 روحانی مبلغ به نقاط مختلف شهرستان در ایام فاطمیه

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب از اعزام 20 روحانی مبلغ به نقاط مختلف شهرستان درایام فاطمیه خبرداد وگفت : حضرت فاطمه (س) آینه دار تمام صفات ربوبی است والگو برداری از صفات این بانوی بزرگ سعادت دنیا و آخرت را به ارمغان می آورد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه زندگی اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) راهنمای بسیار روشنی برای مسلمانان است ، گفت: برای کسانی که بخواهند به بهترین حیات دنیوی و اخروی دست یابند تأثی گرفتن از زندگانی اولیای خدا بهترین راه جهت نیل به سعادت است.

 

وی اذعان کرد: پیروی از ائمه و التزام و تبعیت عملی از سبک زندگی اولیای خدا یکی از راههای غلبه بر نفس و رسیدن به رضایت الهی است و در بین الگو گرفتن و توسل به بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) رمز سعادت دنیا و آخرت خواهد بود.

 

فاطمی نسب درادامه افزود: فاطمه زهرا(س) از فضایل بسیاری همچون توانـایی علمـی، عـصمت و پـاکیزگی از گناه و خطا، برتری در صحنه رشد و تربیت فرزندان، شرافت در همسرداری ، پاکـدامنی و آراسـتگی ، بردباری در برابر دشـواریهـا، همیـاری و همـدلی بـا پیـامبر (ص) و امیرمؤمنـان(ع) در میدان جهاد و سیاست برخوردار بود که می تواند بهترین الگو برای زنان مسلمان باشد.

امام جمعه شهرستان فضیلت درعرصه عبادت و نیایش، زهد و ایثار و پشتیبانی همـسر در سـاحت ولایت و حکومت و نیز عدالت محوری و دفاع از حقوق انسانها و مبارزه با ظلم را از دیگر ویژگیهای حضرت زهرا(س) برشمرد.

 

فاطمی نسب درادامه از اعزام 20 مبلغ دینی در ایام فاطمیه خبرداد و گفت: در ایام شهادت بزرگ بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) 20 مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان اعزام خواهند شد.

 

وی همچنین افزود: مبلغان در مدت تبلیغ خود به آشنایی جامعه با فرهنگ فاطمی، جایگاه فاطمه در دفاع از ولایت امیر المؤمنان(ع) و دفاع از ولایت با محوریت خطبه حضرت زهرا(س) خواهند پرداخت.

 

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفر و 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام / ق